IUVENTA / Aktuálne školenia

Aktuálne školenia

Filtrujte školenia podľa programu alebo časového obdobia:

Označte program alebo zrušte označenie programu kliknutím na jeho ikonku.


september

ATOQ SK – Advanced Training on Quality in Slovakia


6. 9. - 11. 9. 2016, Slovenská republika (miesto bude upresnené)
Školenie ATOQ sa zameriava na zvyšovanie kvality „mládežníckych výmen“. Na základe predchádzajúcich skúseností sa medzinárodná skupina pracovníkov s mládežou bude sústrediť na kvalitatívne aspekty a zlepšovanie manažérskych kompetencií s cieľom zvýšiť kvalitu budúcich mládežníckych výmen.

BiTriMulti (BTM) – Multilateral Training Course for newcomers in youth exchanges


19. 9. - 23. 9. 2016, Turku, Fínsko
Školenie BiTriMulti ponúka medzinárodné skúsenosti v oblasti vzdelávania pre jednotlivcov pracujúcich s mládežou. Tieto skúsenosti im umožnia rozvinúť svoje schopnosti a zvýšiť kvalitu v budúcnosti vytváraných Youth Exchange projektov.

Mobility Taster for Inclusion Organisations – Denmark


21. 9. - 25. 9. 2016, Hoje Taastrup, Dánsko
Školenie Mobility Taster poskytne účastníkom konkrétne príklady toho, čo je možné realizovať v rámci programu Erasmus+; spojí ich s ďalšími mládežníckymi organizáciami, ktoré sa zaoberajú témou inklúzie; ukáže im aké financovanie je dostupné špecificky pre projekty mládežníckej inklúzie a prevedie ich krok za krokom celým procesom. V priebehu iba 3 pracovných dní sa účastníci oboznámia s možnosťami, ktoré ponúka program Erasmus+ mladým ľuďom so znevýhodneného prostredia.

október

Mobility Academy for Local Leaders – from Local to International. 1st module training course.


11. 10. - 15. 10. 2016, Česká republika
Školenie (zložené z 3 modulov) je zamerané na podporu mládežníckych lídrov alebo aj začínajúcich mládežníckych pracovníkov, ktorí majú záujem rozvíjať sa z národnej úrovne až po medzinárodnú z hľadiska implementácie projektov. Pozvaní sú všetci záujemcovia z Poľska, Slovenska, ako aj z Českej republiky. Školenie sa skladá z 3 modulov, ktoré budú prebiehať v nasledovných termínoch: 1. 11.-15.10. 2016, Česká republika 2. 21.-25.11. 2016, Poľsko 3. 20. – 24.6. 2017, Slovenská republika

Time to show off! MIND-SETS of youth workers in supporting learning through youth mobility’s


30. 10. - 5. 11. 2016, Budapešť, Maďarsko
Päťdňové školenie Time to show off! poskytuje ideálne prostredie na vzdelávanie mladých ľudí pracujúcich s mládežou a rozvoj ich myslenia. Úmyslom je ponúknuť účastníkom možnosť spoločne premýšľať a podeliť sa so svojimi postojmi a názormi, ktoré si účastníci formovali predošlými skúsenosťami s prácou s mládežou.

december

ATOQ NL- Advanced Training on Quality in the Netherlands


16. 12. - 21. 12. 2016, Holandsko
Pri technických problémoch kontaktovať webmastera.

Boli ste úspešne prihlásený na školenie
Demokracia LOG IN 24. 5. 2012.

V prípade otázok nás kontaktujte na alena.tomanova@iuventa.sk

Registrácia
baner_konferencia_komprax

banner caf