IUVENTA / Mládež v akcii / Novinky MLADEŽ V AKCII / MLADÍ PODNIKATELIA BUDÚ SÚŤAŽIŤ O KAMPAŇ ZA 100 000 EUR

MLADÍ PODNIKATELIA BUDÚ SÚŤAŽIŤ O KAMPAŇ ZA 100 000 EUR

27. 4. 2012

Združenie mladých podnikateľov Slovenska vyhlasuje prvý ročník súťaže Podnikateľský nápad roka. Cieľom súťaže je identifikovať inovatívne podnikateľské nápady mladých ľudí a prispieť k ich premene na úspešné podnikanie. Víťaz získa reklamnú kampaň v hodnote 100 000 € pre podnikateľský nápad, vďaka ktorému bude na trh uvedený nový produkt alebo služba v roku 2012.

6629997072 Podnikateľský nápad roka 2012 je súťaž, ktorá má oceniť najlepšie podnikateľské nápady a posunúť ich k úspešnej realizácii. Finalisti budú mať možnosť získať spätnú väzbu na svoj nápad, pomoc pri jeho príprave a uvedení na trh. Túto pomoc získajú od expertov na oblasti (napr. financie alebo marketing), ktorým často nerozumejú.

Agentúra Wiktor Leo Burnett spolu s Akzent Mediou, vydavateľstvom Ringier Axel Springier a Fun rádiom ponúkajú víťazovi súťaže návrh a realizáciu reklamnej kampane v hodnote 100 000 € pre jeho podnikateľský nápad. Víťaz, ale i ďalší finalisti získajú tiež poradenstvo pri tvorbe podnikateľského plánu, bizniscoaching, či možnosť rokovať s investormi.

Súťaž je určená všetkým, ktorí majú viac ako 18 a menej ako 35 rokov. Prihlásiť sa možno s akýmkoľvek podnikateľským nápadom, ktorý nebol v navrhovanej podobe doposiaľ uvedený na trh. O úspechu podnikateľských nápadov v súťaži rozhodne originalita, inovatívnosť, reálnosť, či trhový potenciál nápadu. Prihlášku možno nájsť na www.podnikatelskynapadroka.sk. Termín uzávierky je 31. máj 2012.

O súťaži Podnikateľský nápad roka 2012

Podnikateľský nápad roka 2012 je prvou súťaž svojho druhu na Slovensku. Jej cieľom je motivovať mladých ľudí k rozvoju a realizácii ich podnikateľských nápadov. Finalisti súťaže získajú ceny, ktoré prispejú k premene nápadov na reálne podnikanie. Ide o odborné poradenstvo, bizniscoaching a hlavnou cenou je reklamná kampaň v hodnote 100 000 €.

Generálny partner a spoluorganizátor súťaže je agentúra Wiktor Leo Burnett. Hlavnými partnermi sú Akzent Media, Fun radio, Ringier Axel Springer. Podporovatelia súťaže sú Deloitte a 1st CLASS AGENCY. Spolupracujúce inštitúcie sú VTP Žilina, RPIC Prešov, JCI Slovensko.

Združenie mladých podnikateľov Slovenska (ZMPS)

Združenie mladých podnikateľov Slovenska bolo založené v roku 2010 ako organizácia združujúca slovenských podnikateľov do 40 rokov. Víziou združenia je stať sa hlasom mladých podnikateľov a podnikateliek, ktorý bude obhajovať ich záujmy v inštitúciách formujúcich podnikateľské prostredie v SR a vytvárať mosty medzi úspešnými podnikateľmi dneška a zajtrajška. Medzi hlavné aktivity ZMPS patrí propagácia podnikania, pomoc pri realizácii a financovaní inovatívnych podnikateľských nápadov, networking a mentoring mladých podnikateľov. Je tiež jedným zo zakladateľov prvej siete neformálnych investorov (business angels) na Slovensku nazvanej Klub podnikateľských anjelov Slovenska.


späť na Novinky
Registrácia
Plaváreň a sauna

Prenájmy priestorov

Obrázok Európsky portál pre mládež eacea_logo_en ek eve otlas