IUVENTA / Mládež v akcii / Novinky MLADEŽ V AKCII

Novinky MVA


VÝSLEDKY VÝBEROVEJ KOMISIE K PREDKLADACIEMU TERMÍNU 1. 10. 2012

3. 12. 2012

Na základe odporúčania výberovej komisie programu Mládež v akcii zverejňujeme výsledky výberového procesu projekty predložené k 1. októbru 2012. Všetkým úspešným žiadateľom gratulujeme a želáme úspešnú realizáciu projektu.


2-FÁZOVÉ ŠKOLENIE "PRIPRAVME SI VÝMENU"

17. 9. 2012

Pre zástupcov neformálnych skupín, OZ, inštitúcií a organizácií pracujúcimi s mládežou je pripravené školenie, ktoré je zamerané na motiváciu pripraviť projekt medzinárodnej výmeny mládež.

ČESKO-SLOVENSKÉ 3-FÁZOVÉ ŠKOLENIE "DEMOCRAZY"

13. 9. 2012

Máte pocit, že nikoho nezaujíma, čo si myslia mladí ľudia? Máte čo povedať k rozhodnutiam, ktoré sa týkajú aj Vás a spoločnosti v ktorej žijete? Chcete sa zapájať do verejného života od miestnej až po medzinárodnú úroveň?


SIEŤ VYŠKOLENÝCH KOUČOV

14. 8. 2012

Máš dobrý nápad, ale chýbajú Ti skúsenosti s projektami Mládežníckych iniciatív? Potrebujete podporu pri príprave a realizácii svojho projektu? Ste neformálna skupina mladých ľudí a rozmýšľate nad projektom Mládežníckej iniciatívy? Alebo Vám nebol projekt podporený, lebo potrebuje dopracovať a Vy neviete ako?


VÝSLEDKY VÝBEROVEJ KOMISIE K PREDKLADACIEMU TERMÍNU 1. 5. 2012

30. 6. 2012

Na základe odporúčania výberovej komisie programu Mládež v akcii zverejňujeme výsledky výberového procesu projekty predložené k 1. máju 2012. Všetkým úspešným žiadateľom gratulujeme a želáme úspešnú realizáciu projektu.


ZMENA TERMÍNU ŠKOLENIA "ÚLOHA LÍDRA V PROJEKTOCH"

25. 5. 2012

Národné školenie „Úloha lídra v projektoch“, ktorého cieľom je podporiť úlohu lídra a naučiť účastníkov správne viesť iných mladých ľudí so špecifikom najmä na úlohu mládežníckeho lídra v projektoch programu Mládež v akcii zmenilo dátum uskutočnia.


DEMOKRACIA LOG IN

27. 4. 2012

Cieľom školenia je podporiť aktívnu účasť mládeže na verejnom živote na miestnej a medzinárodnej úrovni prostredníctvom medzinárodných česko-slovenských projektov. Prihlásiť sa môžete do 13. 5. 2012!


MLADÍ PODNIKATELIA BUDÚ SÚŤAŽIŤ O KAMPAŇ ZA 100 000 EUR

27. 4. 2012

Združenie mladých podnikateľov Slovenska vyhlasuje prvý ročník súťaže Podnikateľský nápad roka. Cieľom súťaže je identifikovať inovatívne podnikateľské nápady mladých ľudí a prispieť k ich premene na úspešné podnikanie. Víťaz získa reklamnú kampaň v hodnote 100 000 € pre podnikateľský nápad, vďaka ktorému bude na trh uvedený nový produkt alebo služba v roku 2012.


PARTNERSHIP BUILDING ACTIVITY FOR EVS MENTOR

16. 4. 2012

Tento seminár má za úlohu motivovať a prinášať kontakty mentorom z programových krajín a má “zistiť” profil ideálneho mentora. Bude sa konať v termíne 21. – 26. mája 2012 v Grécku. Jeho cieľom je naučiť sa zvládať krízové situácie a preskúmať nástroje krízového manažmentu a krízového riadenia v medzikultúrnom prostredí a i.


VÝSLEDKY VÝBEROVEJ KOMISIE R1 2012

24. 3. 2012

Dňa 21. marca 2012 zasadala Výberová komisia hodnotenia projektov programu EÚ Mládež v akcii 1. predkladacieho kola.


Partneri

Informačná kancelária Európskeho parlamentu
http://www.europskyparlament.sk

Zástupenie EK na Slovensku
http://ec.europa.eu/slovensko

Zoznam Národných agentúr programu Mládež v akcii
http://ec.europa.eu/youth/youth

Medzinárodná databáza akreditovaných EDS organizácií
http://ec.europa.eu/youth/evs/aod

Registrácia

banner-psm 
Plaváreň a sauna

Prenájmy priestorov

Obrázok Európsky portál pre mládež eacea_logo_en ek eve otlas