IUVENTA / Mládež v akcii / Novinky MLADEŽ V AKCII

Novinky MVA


Výsledky Výberovej komisie R1 2011

18. 3. 2011

Dňa 16. marca 2011 zasadala Výberová komisia hodnotenia projektov programu EÚ Mládež v akcii 1. predkladacieho kola.


Povedzte, ako by mal podľa vás vyzerať nový program EÚ pre mladých ľudí po roku 2013

29. 9. 2010

 

Európska komisia začala verejnú konzultáciu k budúcej generácii programu EÚ pre mladých ľudi. Zapojenie sa do tejto konzultácie je jednou z možností, ako ovplyvniť smerovanie budúcej generácie programu.

Táto konzultácia je kľúčovou aktivitou pri získavaní názorov na to, ako čo najlepšie navrhnúť novy európsky program pre mladých ľudí. Proces je otvorený pre všetkých občanov Európskej únie, organizácie, verejné inštitúcie, ostatných dôležitých hráčov a samozrejme pre mladých ľudí.Maratón dobrovoľníckych projektov zmobilizuje Slovensko, pridaj sa aj Ty. PREBER SA! ZAPOJ SA!

29. 9. 2010

Tisíce detí a mladých ľudí, mimovládnych organizácií a neformálnych skupín, ktoré podporujú myšlienku dobrovoľníctva ovládnu v dňoch 7. -10. októbra Slovensko počas 72 hodín bez kompromisu!

72 hodín bez kompromisu, doteraz najväčší dobrovoľnícky projekt na Slovensku, im umožní, aby aby vlastnými nápadmi a šikovnosťou vo svojom voľnom čase zmenili prostredie, v ktorom žijú k lepšiemu.

Pomáhať im pri tom budú partneri z inštitucionálneho a podnikateľského prostredia, ktorých aktívne oslovia. Pod takýmito projektmi si môžeme predstaviť napríklad zorganizovanie tanečného workshopu pre deti zo sociálne slabších rodín, vyčistenie okolia alebo opravu detského ihriska.Česko- slovenské školenie pre nových žiadateľov mládežníckych výmen

29. 9. 2010

Tohtoročné česko-slovenské školenie má za cieľ motivovať predovšetkým nových žiadateľov, aby zrealizovali medzinárodnú mládežnícku výmenu, ktorú doposiaľ nenabrali odvahu uskutočniť kvôli jazykovej bariére. Týmto chceme osloviť hlavne nové organizácie a skupiny, ktoré majú uvedenú zábranu a ponúknuť im na začiatok možnosť bilaterálnej, česko-slovenskej výmeny, vrátane potenciálnych partnerov.
From Non-Formal Education to Living Learning

27. 11. 2009

Školenie sa uskutoční v dňoch 11.1.-16.1.2010 v Holandsku. Školenie je určené pre pracovníkov s mládežou, ktorí majú záujem použiť a realizovať projekt v rámci programu Mládež v akcii ako prostriedok na stimuláciu skupiny alebo jednotlivcov v ich rozvoji.

Partneri

Informačná kancelária Európskeho parlamentu
http://www.europskyparlament.sk

Zástupenie EK na Slovensku
http://ec.europa.eu/slovensko

Zoznam Národných agentúr programu Mládež v akcii
http://ec.europa.eu/youth/youth

Medzinárodná databáza akreditovaných EDS organizácií
http://ec.europa.eu/youth/evs/aod

Registrácia

banner-psm 
Plaváreň a sauna

Prenájmy priestorov

Obrázok Európsky portál pre mládež eacea_logo_en ek eve otlas