IUVENTA / Novinky IUVENTA

Novinky IUVENTA


NAJLEPŠÍ NEMČINÁRI SÚ ZNÁMI

23. 3. 2017

NAJLEPŠÍ NEMČINÁRI SÚ ZNÁMI

V poradí 27. ročník celoštátneho kola Olympiády v nemeckom jazyku priviedol do Bratislavy 57 žiakov a študentov z celého Slovenska. V pondelok, 20. marca 2017, si porovnali svoje vedomosti a zručnosti z nemeckého jazyka v priestoroch Gymnázia sv. Uršule na Nedbalovej ulici v Bratislave.MLADÍ ĽUDIA ZA ĽUDSKÉ PRÁVA

22. 3. 2017

MLADÍ ĽUDIA ZA ĽUDSKÉ PRÁVA Národná agentúra programu Erasmus+ pre mládež a šport, sa spolu s partnerskými národnými agentúrami z Estónska, Lotyšska, Chorvátska, Nemecka, Rakúska, Francúzska a Belgicka (Flámsko), zapojila do projektu s názvom „Networking of Erasmus+ NA's to mainstream Human Rights Education in the field of Youth“.

IUVENTA BUDE PATRIŤ MALÝM PLAVCOM

17. 3. 2017

IUVENTA BUDE PATRIŤ MALÝM PLAVCOM Plavecký bazén, ktorý je súčasťou komplexu budov organizácie IUVENTA – Slovenského inštitútu mládeže, na Karloveskej ulici, budú využívať na plavecké kurzy žiaci základných škôl Mestskej časti Bratislava - Dúbravka.

CHÉMIA NA SLOVENSKU MÁ BUDÚCNOSŤ

16. 3. 2017

CHÉMIA NA SLOVENSKU MÁ BUDÚCNOSŤ Najlepší stredoškolskí chemici si po roku opäť zmerali sily na celoštátnom kole Chemickej olympiády. Zlaté medaily putujú tento rok do Martina a Banskej Štiavnice.

MEDZINÁRODNÉ STRETNUTIE O DIVADLE, HUDBE A ATLETIKE

6. 3. 2017

MEDZINÁRODNÉ STRETNUTIE O DIVADLE, HUDBE A ATLETIKE

Pozvánka pre školy, univerzity a neformálne skupiny k účasti na podujatí „Olympia in Dion“ v severogréckom meste Pieria.


VÝZVA NA ÚČASŤ V TÍME EURÓPSKYCH VÝSKUMNÍKOV PRE OBLASŤ MLÁDEŽE

17. 2. 2017

VÝZVA NA ÚČASŤ V TÍME EURÓPSKYCH VÝSKUMNÍKOV PRE OBLASŤ MLÁDEŽE

 Zapojte sa do tímu Európskych výskumníkov pre oblasť mládeže


ZAPOJTE SA DO VEREJNEJ KONZULTÁCIE K EURÓPSKEMU ZBORU SOLIDARITY

8. 2. 2017

ZAPOJTE SA DO VEREJNEJ KONZULTÁCIE K EURÓPSKEMU ZBORU SOLIDARITY Využite možnosť podeliť sa o Vaše názory a návrhy a podieľať sa na budovaní a formovaní Európskeho zboru solidarity.

POZVÁNKA NA VEDECKÚ KONFERENCIU SÚČASNÉ TRENDY VZDELÁVANIA V MEDIÁCII

6. 2. 2017

POZVÁNKA NA VEDECKÚ KONFERENCIU SÚČASNÉ TRENDY VZDELÁVANIA V MEDIÁCII

Cieľom konferencie, ktorá sa uskutoční v dňoch 7. a 8. apríla 2017, je predstaviť rôzne modely vzdelávania mediátorov a ich efektívne využitie v praxi; využitie vzdelávacích  programov o  mediácii pre základné, stredné a vysoké školy a ich uvedenie do praxe; participácia  a podpora projektov cezhraničnej spolupráce pri vzdelávacom procese mediátorov.


TICTAC - MULTILATERAL TRAINING COURSE TO SUPPORT QUALITY IN YOUTH WORKER MOBILITY ACTIVITIES UNDER ERASMUS+ YOUTH IN ACTIONTHE POWER OF NON FORMAL EDUCATION

23. 1. 2017

TICTAC - MULTILATERAL TRAINING COURSE TO SUPPORT QUALITY IN YOUTH WORKER MOBILITY ACTIVITIES UNDER ERASMUS+ YOUTH IN ACTIONTHE POWER OF NON FORMAL EDUCATION Školenie TICTAC je určené pre profesionálnych ale aj dobrovoľných pracovníkov s mládežou, ktorí majú záujem využiť medzinárodnú spoluprácu s cieľom zlepšovať ich rozvojové stratégie a kvalitu programov Erasmus+: Mládež v akcii.

VZDELÁVACIE PRÍLEŽITOSTI V RÁMCI KAMPANE BEZ NENÁVISTI

23. 1. 2017

VZDELÁVACIE PRÍLEŽITOSTI V RÁMCI KAMPANE BEZ NENÁVISTI

Kampaň Rady Európy "Bez nenávisti na internete" spúšťa aktivity v roku 2017 dvomi školeniami, ktoré sú zamerané na tvorbu alternatívnych prístupov k nenávistným prejavom, produkovanie atraktívneho online obsahu a vedenie vzdelávacích aktivít s využitím druhého, doplneného vydania manuálu Bookmarks.


Registrácia
Plaváreň a sauna

Prenájmy priestorov

baner_konferencia_komprax Obrázok Európsky portál pre mládež baner_za_jedno_lano Mládež 2030