IUVENTA / Novinky IUVENTA

Novinky IUVENTA


LEARNING PROGRAMME “YOUTHFUL EUROPE” - EECA EDITION

16. 1. 2017

LEARNING PROGRAMME “YOUTHFUL EUROPE” - EECA EDITION
Školenia Learning programme “Youthful Europe” - EECA edition poskytuje pracovníkom s mládežou možnosť kriticky preskúmať rôzne prístupy k Európe, prostredníctvom svojej identity, hodnôt a aktívnej účasti.

THE POWER OF NON FORMAL EDUCATION

16. 1. 2017

THE POWER OF NON FORMAL EDUCATION Školenie The Power of Non Formal Education je zamerané na zlepšenie vplyvu neformálneho vzdelávania a zlepšenie princípov a metód pri vytváraní príležitostí pre posilnenie postavenia mladých ľudí v spoločnosti.

THE IMPACT OF YOUTH WORK TRAINING

16. 1. 2017

THE IMPACT OF YOUTH WORK TRAINING Školenia The Impact of Youth Work Training je zamerané na pochopenie prečo je dôležité skúmať vplyvy práce s mládežou v projektoch Erasmus+.

TYE - TOOLS FOR YOUTH EXCHANGES

12. 1. 2017

TYE - TOOLS FOR YOUTH EXCHANGES Školenia TYE pomôže účastníkom preskúmať nástroje, ktoré súvisia s mládežníckymi výmenami. Medzi tieto nástroje patria skupinové stretnutia, interkultúrne vzdelávanie, zapojenie mladých ľudí do rôznych aktivít.

COMETS – INTEGRATING A POLITICAL DIMENSION INTO THE TRAINERS’ WORK

12. 1. 2017

COMETS – INTEGRATING A POLITICAL DIMENSION INTO THE TRAINERS’ WORK
Školenia pre školiteľov COMETS je zamerané na prepojenie politického rozmeru s ich prácou, ktorý vychádza z modelu ETS (European Training Strategy). Tento model hovorí o kvalifikácii, ktorú by mali spĺňať školitelia pracujúci na medzinárodnej úrovni.

ČESKO-SLOVENSKÉ ŠKOLENIE „INKUBÁTOR NÁPADOV“

10. 1. 2017

ČESKO-SLOVENSKÉ ŠKOLENIE „INKUBÁTOR NÁPADOV“

Máte nápad, ale neviete ako ho zrealizovať? Radi by ste zorganizovali medzinárodný projekt pre mladých, ale neviete ako na to? Chcete si vyskúšať prácu s medzinárodnou skupinou a vytvoriť napríklad výmenu mládeže?


VÝSLEDKY VÝBEROVEJ KOMISIE K PREDKLADACIEMU TERMÍNU 4. 10. 2016

23. 12. 2016

VÝSLEDKY VÝBEROVEJ KOMISIE K PREDKLADACIEMU TERMÍNU 4. 10. 2016 Na základe odporúčania Výberovej komisie programu EÚ Erasmus+ pre oblasť mládeže zverejňujeme výsledky výberového procesu projektových žiadostí predložených k 4. októbru 2016. Všetkým úspešným žiadateľom gratulujeme a želáme úspešnú realizáciu projektu.

KEĎ ĽUDSKOSŤ A ČLOVEČINA VONIA

12. 12. 2016

KEĎ ĽUDSKOSŤ A ČLOVEČINA VONIA V Žilinskom kraji sa po prvý raz udeľovali ceny za aktívne občianstvo a ľudskosť. Kategórie aktívny mládežník aj občan, top starosta, obec s najpriateľskejším vzťahom k mládeži a top čin ľudskosti má svojich víťazov.

ENDING NUCLEAR TESTS: PREČO BY SOM SA MAL ZAUJÍMAŤ?

2. 12. 2016

ENDING NUCLEAR TESTS: PREČO BY SOM SA MAL ZAUJÍMAŤ? Informačná služba OSN Viedeň vás pozýva na Konverzácie s mladými ľuďmi na tému „Ending Nuclear Tests: prečo by som sa mal zaujímať?“

V DOBRÝCH RUKÁCH – VZDELÁVAME NEFORMÁLNE (PREŠOV)

22. 11. 2016

V DOBRÝCH RUKÁCH – VZDELÁVAME NEFORMÁLNE (PREŠOV)

Pozývame vás na neformálne stretnutie pracovníkov s mládežou v Reštaurácií Soraya – budova Vzorodevu v Prešove, na Levočskej ulici 2, 1. decembra 2016 od 10.00 do 15.30, ktoré organizuje Združenie Informačných a poradenských centier mladých spolu s Centrom pre podporu neformálneho vzdelávania.


Registrácia
Plaváreň a sauna

Prenájmy priestorov

baner_konferencia_komprax Obrázok Európsky portál pre mládež baner_za_jedno_lano Mládež 2030