IUVENTA / Novinky IUVENTA

Novinky IUVENTA


IUVENTA ZÍSKALA NÁRODNÚ CENU ZA KVALITU

21. 11. 2014

IUVENTA ZÍSKALA NÁRODNÚ CENU ZA KVALITU IUVENTA sa stala oceneným finalistom a najvyššie hodnotenou organizáciou z oblasti verejnej správy, ktorá pre hodnotenie kvality svojej práce využíva model CAF (Common Assessment Framework).

INFORMAČNÉ DNI ERASMUS+

19. 11. 2014

INFORMAČNÉ DNI ERASMUS+

SAAIC a IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže si Vás dovoľujú pozvať na informačné dni k Výzve Erasmus+ na predkladanie návrhov projektov 2015 Kľúčová akcia 1 – Vzdelávacia mobilita jednotlivcov.


KOMPRAX JE NAVRHNUTÝ NA OCENENIE FÉNIXU

19. 11. 2014

KOMPRAX JE NAVRHNUTÝ NA OCENENIE FÉNIXU IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže je nominovaná za Národný projekt KomPrax – Kompetencie pre prax na Ocenenie FeDoR (Fénixácky dobrovoľník roka) v kategórii „Pierko pomoci“. FeDoR sa udeľuje členom a priaznivcom Detskej organizácie FÉNIX, ako ohodnotenie či poďakovanie za ich prácu a činnosť pre detskú organizáciu.

SÚŤAŽ NA LOGO A GRAFIKU KOMUNIKÁCIE PRE VEREJNÚ OCHRANKYŇU PRÁV

19. 11. 2014

SÚŤAŽ NA LOGO A GRAFIKU KOMUNIKÁCIE PRE VEREJNÚ OCHRANKYŇU PRÁV

Kancelária verejného ochrancu práv vyhlasuje súťaž na logo a grafiku komunikácie pre verejnú ochrankyňu práv, ktoré budú odrážať hlavné poslanie ombudsmana – ochrana základných práv a slobôd. Nová grafika komunikácie má slúžiť na prezentovanie verejného ochrancu práv a kancelárie v jednotnej a ľahko identifikovateľnej podobe.


ZAPOJ SA DO PROJEKTU VEĽVYSLANECTVO MLADÝCH A VYHRAJ MNOŽSTVO ATRAKTÍVNYCH CIEN

19. 11. 2014

ZAPOJ SA DO PROJEKTU VEĽVYSLANECTVO MLADÝCH A VYHRAJ MNOŽSTVO ATRAKTÍVNYCH CIEN Si študent strednej školy? Nie je ti ľahostajné prostredie, v ktorom žiješ? Vypracuj projekt so svojimi nápadmi, čo a ako chceš zmeniť a získaj titul „Veľvyslanec mladých“. Čaká na teba množstvo hodnotných cien, zahraničné študijné pobyty, návšteva Európskeho parlamentu, jazykové kurzy, notebooky a mnohé ďalšie.

ROZŠIRUJEME PRACOVNÝ TÍM!

18. 11. 2014

ROZŠIRUJEME PRACOVNÝ TÍM!

Vyhlasujeme výberové konanie na pozíciu odborný riešiteľ / odborná riešiteľka v rámci realizácie Národného projektu KomPrax – Kompetencie pre prax. 


TLAČOVÁ KONFERENCIA NA TÉMU "NAŠE SKÚSENOSTI S DETSKOU PARTICIPÁCIOU"

14. 11. 2014

TLAČOVÁ KONFERENCIA NA TÉMU "NAŠE SKÚSENOSTI S DETSKOU PARTICIPÁCIOU" Linka detskej istoty pri SV UNICEF pri príležitosti Svetového dňa prevencie týrania a zneužívania detí (19. 11.) a Svetového dňa detí (UNESCO, 20. 11.) pripravila dňa 18. novembra 2014 o 11:00 tlačovú konferenciu v priestoroch IUVENTY na Búdkovej 2.

TÝŽDEŇ ZAMESTNANOSTI MLÁDEŽE / YOUTH EMPLOYMENT WEEK

12. 11. 2014

TÝŽDEŇ ZAMESTNANOSTI MLÁDEŽE / YOUTH EMPLOYMENT WEEK

Americká obchodná komora v Slovenskej republike a nezisková organizácia EPIC organizujú v dňoch 10. – 14. novembra 2014 podujatie Týždeň zamestnanosti mládeže / Youth Employment Week. Jeho spoluorganizátorom je aj IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže. Cieľom podujatia je predstaviť program Záruky pre mladých ľudí (Youth Guarantees) a zároveň ukázať príklady dobrej praxe organizácií, ktoré tento program začali pilotne realizovať.


DNI OTVORENÝCH DVERÍ V TEMATICKÝCH CENTRÁCH MLÁDEŽE

12. 11. 2014

DNI OTVORENÝCH DVERÍ V TEMATICKÝCH CENTRÁCH MLÁDEŽE

Tematické centrá mládeže (TCM), ktoré vznikli v krajských mestách Slovenska (okrem Bratislavy) vďaka Národnému projektu PRAKTIK, otvoria v týždni 10. – 14. novembra 2014 dvere verejnosti. Každý, kto má záujem, môže navštíviť TCM v niektorom krajskom meste a získať priamo od zamestnancov informácie o činnostiach, poslaní a význame TCM na úrovni krajov.


MINISTER PETER PELLEGRINI OCENIL ŽIAKOV A ŠTUDENTOV ZA ÚSPEŠNÉ REPREZENTOVANIE SLOVENSKA

12. 11. 2014

MINISTER PETER PELLEGRINI OCENIL ŽIAKOV A ŠTUDENTOV ZA ÚSPEŠNÉ REPREZENTOVANIE SLOVENSKA

Viac ako 80 žiakov a študentov, ktorí v uplynulom školskom roku úspešne reprezentovali Slovenskú republiku na medzinárodných predmetových olympiádach a športových či umeleckých súťažiach, si prevzalo z rúk ministra školstva, vedy, výskumu a športu SR Petra Pellegriniho Pamätný list sv. Gorazda. Ocenenie odovzdal v Bratislave pri príležitosti Medzinárodného dňa študentstva.


Registrácia
baner_registracia_komprax

banner Mládež 2030

Konferencia o mládeži

Plaváreň a sauna Prenájmy priestorov Obrázok Európsky portál pre mládež  baner_za_jedno_lanoMládež 2030banner caf