IUVENTA / Novinky IUVENTA

Novinky IUVENTA


CHÉMIA NA SLOVENSKU MÁ BUDÚCNOSŤ

16. 3. 2017

CHÉMIA NA SLOVENSKU MÁ BUDÚCNOSŤ Najlepší stredoškolskí chemici si po roku opäť zmerali sily na celoštátnom kole Chemickej olympiády. Zlaté medaily putujú tento rok do Martina a Banskej Štiavnice.

VÝZVA NA ÚČASŤ V TÍME EURÓPSKYCH VÝSKUMNÍKOV PRE OBLASŤ MLÁDEŽE

17. 2. 2017

VÝZVA NA ÚČASŤ V TÍME EURÓPSKYCH VÝSKUMNÍKOV PRE OBLASŤ MLÁDEŽE

 Zapojte sa do tímu Európskych výskumníkov pre oblasť mládeže


ZAPOJTE SA DO VEREJNEJ KONZULTÁCIE K EURÓPSKEMU ZBORU SOLIDARITY

8. 2. 2017

ZAPOJTE SA DO VEREJNEJ KONZULTÁCIE K EURÓPSKEMU ZBORU SOLIDARITY Využite možnosť podeliť sa o Vaše názory a návrhy a podieľať sa na budovaní a formovaní Európskeho zboru solidarity.

POZVÁNKA NA VEDECKÚ KONFERENCIU SÚČASNÉ TRENDY VZDELÁVANIA V MEDIÁCII

6. 2. 2017

POZVÁNKA NA VEDECKÚ KONFERENCIU SÚČASNÉ TRENDY VZDELÁVANIA V MEDIÁCII

Cieľom konferencie, ktorá sa uskutoční v dňoch 7. a 8. apríla 2017, je predstaviť rôzne modely vzdelávania mediátorov a ich efektívne využitie v praxi; využitie vzdelávacích  programov o  mediácii pre základné, stredné a vysoké školy a ich uvedenie do praxe; participácia  a podpora projektov cezhraničnej spolupráce pri vzdelávacom procese mediátorov.


VZDELÁVACIE PRÍLEŽITOSTI V RÁMCI KAMPANE BEZ NENÁVISTI

23. 1. 2017

VZDELÁVACIE PRÍLEŽITOSTI V RÁMCI KAMPANE BEZ NENÁVISTI

Kampaň Rady Európy "Bez nenávisti na internete" spúšťa aktivity v roku 2017 dvomi školeniami, ktoré sú zamerané na tvorbu alternatívnych prístupov k nenávistným prejavom, produkovanie atraktívneho online obsahu a vedenie vzdelávacích aktivít s využitím druhého, doplneného vydania manuálu Bookmarks.


TICTAC - MULTILATERAL TRAINING COURSE TO SUPPORT QUALITY IN YOUTH WORKER MOBILITY ACTIVITIES UNDER ERASMUS+ YOUTH IN ACTIONTHE POWER OF NON FORMAL EDUCATION

23. 1. 2017

TICTAC - MULTILATERAL TRAINING COURSE TO SUPPORT QUALITY IN YOUTH WORKER MOBILITY ACTIVITIES UNDER ERASMUS+ YOUTH IN ACTIONTHE POWER OF NON FORMAL EDUCATION Školenie TICTAC je určené pre profesionálnych ale aj dobrovoľných pracovníkov s mládežou, ktorí majú záujem využiť medzinárodnú spoluprácu s cieľom zlepšovať ich rozvojové stratégie a kvalitu programov Erasmus+: Mládež v akcii.

KEĎ ĽUDSKOSŤ A ČLOVEČINA VONIA

12. 12. 2016

KEĎ ĽUDSKOSŤ A ČLOVEČINA VONIA V Žilinskom kraji sa po prvý raz udeľovali ceny za aktívne občianstvo a ľudskosť. Kategórie aktívny mládežník aj občan, top starosta, obec s najpriateľskejším vzťahom k mládeži a top čin ľudskosti má svojich víťazov.

ENDING NUCLEAR TESTS: PREČO BY SOM SA MAL ZAUJÍMAŤ?

2. 12. 2016

ENDING NUCLEAR TESTS: PREČO BY SOM SA MAL ZAUJÍMAŤ? Informačná služba OSN Viedeň vás pozýva na Konverzácie s mladými ľuďmi na tému „Ending Nuclear Tests: prečo by som sa mal zaujímať?“

V DOBRÝCH RUKÁCH – VZDELÁVAME NEFORMÁLNE (PREŠOV)

22. 11. 2016

V DOBRÝCH RUKÁCH – VZDELÁVAME NEFORMÁLNE (PREŠOV)

Pozývame vás na neformálne stretnutie pracovníkov s mládežou v Reštaurácií Soraya – budova Vzorodevu v Prešove, na Levočskej ulici 2, 1. decembra 2016 od 10.00 do 15.30, ktoré organizuje Združenie Informačných a poradenských centier mladých spolu s Centrom pre podporu neformálneho vzdelávania.


INFORMAČNÝ SEMINÁR K AKTUÁLNYM VÝZVAM V GRANTOVÝCH PROGRAMOCH HLAS MLADÝCH A SLUŽBY MLADÝM NA ROK 2017

22. 11. 2016

INFORMAČNÝ SEMINÁR K AKTUÁLNYM VÝZVAM V GRANTOVÝCH PROGRAMOCH HLAS MLADÝCH A SLUŽBY MLADÝM NA ROK 2017
V stredu 16.11.2016 boli zverejnené 2 nové výzvy na predkladanie žiadostí o finančnú podporu na rok 2017 z grantovej schémy MŠVVaŠ SR „PROGRAMY PRE MLÁDEŽ v rokoch 2014-2020“, konkrétne k programom HLAS MLADÝCH a SLUŽBY MLADÝM.

Registrácia
Plaváreň a sauna

Prenájmy priestorov

baner_erasmus+sk_european_solidarity_corps_logo_cmyk baner_konferencia_komprax Obrázok Európsky portál pre mládež baner_za_jedno_lano Mládež 2030