IUVENTA / Novinky IUVENTA / IUVENTA súčasťou 22. ročníka veľtrhu štúdia a kariéry AKADÉMIA & VAPAC®

IUVENTA súčasťou 22. ročníka veľtrhu štúdia a kariéry AKADÉMIA & VAPAC®

4. 10. 2018

IUVENTA súčasťou 22. ročníka veľtrhu štúdia a kariéry AKADÉMIA & VAPAC®

V dňoch 9. - 11. októbra 2018 sa v bratislavskom Národnom tenisovom centre uskutoční pod záštitou Maroša Šefčoviča, podpredsedu Európskej komisie, Martiny Lubyovej, ministerky školstva, vedy, výskumu a športu SR a Mareka Šmida, prezidenta Slovenskej rektorskej konferencie, 22. ročník veľtrhu štúdia a kariéry AKADÉMIA & VAPAC® určený najmä študentom stredných škôl, ale aj všetkým mladým ľuďom, ktorí vo svojom živote hľadajú správny smer.

Veľtrh ponúka unikátny priestor pre prezentáciu slovenských, českých, ale aj zahraničných univerzít, vysokých škôl, vzdelávacích inštitúcií i zamestnávateľov.

IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže nebude na veľtrhu chýbať ani tento rok. Návštevníkov privíta vo svojom stánku č. 42, ktorý bude kontaktným miestom pre program Európskej únie Erasmus+ pre oblasť mládeže a športu a Eurodesk - Európska informačná sieť.

IUVENTA vám na veľtrhu prostredníctvom seminára v stredu 10.10.2018 od 10:00 do 10:25 hod. v sekcii A predstaví nový program Európskej únie - Európsky zbor solidarity,  ktorý poskytuje mladým ľuďom príležitosť vykonávať dobrovoľnícku prácu alebo pracovať vo svojej vlastnej krajine či v zahraničí na projektoch, z ktorých majú prospech komunity a ľudia v celej Európe. 

 

av_plagat2018

   

späť na Novinky
Registrácia
Plaváreň a sauna

Prenájmy priestorov

baner_erasmus+sk_european_solidarity_corps_logo_cmyk baner_konferencia_komprax Obrázok Európsky portál pre mládež baner_za_jedno_lano Mládež 2030