IUVENTA / Novinky IUVENTA / Medzinárodné školenie “Participation out of office”

Medzinárodné školenie PARTICIPATION OUT OF OFFICE

23. 11. 2018

Cieľom medzinárodného školenia “Participation out of office” je podporiť participáciu mládeže prostredníctvom Programu Erasmus+ KA3 – Štruktúrovaný dialóg. Účastníci na školení získajú množstvo nových kompetencií pre rozvoj participácie mládeže, inšpiratívne príklady dobrej praxe participácie mládeže doma i v zahraničí a predovšetkým znalosti, ako využiť nástroj akým je “štruktúrovaný dialóg” v praxi.
 
Školenie bude vedené neformálnymi metódami vzdelávania, je určené predovšetkým pre členov mládežníckych parlamentov, krajských rád mládeže, ale aj pre organizácie či neformálne skupiny, ktorým záleží na svojej komunite a chcú prispieť k zvýšeniu participácie mládeže v nej. Sprevádzať ním vás bude medzinárodne skúsený tím školiteliek z Čiech a Lotyšska a bude prebiehať v anglickom jazyku.
 
Školenia sa zúčastnia účastníci zo Slovenska, Islandu, Belgicka, Bulharska, Portugalska a Cypru.

Školenie sa bude konať v termíne 5 – 9.12.2018 v hoteli Tatra v Bratislave https://www.hoteltatra.sk/ a je plne hradené Národnou agentúrou Erasmus+. Možnosť ubytovať sa je už od 4.12.2018 (15:00 hod.), ale najneskôr do 5.12.2018 (11:00 hod.) 
 
V prípade záujmu či akýchkoľvek otázok kontaktujte koordinátorku školenia prostredníctvom mailu lenka.babicova@iuventa.sk najneskôr do utorka 27.11.2018.

PROGRAM ŠKOLENIA 

späť na Novinky
Registrácia

banner-psm 
Plaváreň a sauna

Prenájmy priestorov

baner_erasmus+EZS  baner_konferencia_komprax Obrázok Európsky portál pre mládež baner_za_jedno_lano Mládež 2030