IUVENTA / Novinky IUVENTA / PROJEKTY 21. STOROČIA

PROJEKTY 21. STOROČIA

24. 4. 2017

Pozývame Vás na odborný seminár venovaný IT nástrojom pre riadenie projektov určený pre všetkých profesionálov, špecialistov a fanúšikov projektového riadenia. Jednoducho pre profesionálov od profesionálov.


Program organizátori pripravili so snahou ponúknuť Vám pestrú paletu klasických, ale aj nových a alternatívnych IT nástrojov, ako aj predstaviť prípady ich použitia (use cases). Súčasťou konferencie budú aj riadené a neformálne diskusie počas odborných slotov ako aj počas prestávok.


Na seminári bude ponúknutý bohatý prehľad využitia nástrojov pre projektové riadenie. Ak hľadáte ten správny nástroj pre váš business, neviete si vybrať, alebo máte nespočetné množstvo otázok, príďte sa spýtať ľudí, ktorí jednotlivé nástroje používajú v dennej praxi.


Okrem toho si môžete osviežiť a rozšíriť svoje znalosti, využiť možnosti budovania networkingu a zdieľania know-how v príjemnej spoločnosti stále sa rozvíjajúcej PM komunity na Slovensku.


Podujatie sa koná 24.5. 2017 v Bratislave, Pripravuje ho už tretím rokom Spoločnosť pre projektové riadenie, tentoraz v spolupráci s novým tímom Young Crew Slovakia.

Aktuálne informácie ako aj registračný formulár nájdete na stránke www.21centuryprojects.eu

späť na Novinky
Registrácia

banner-psm 
Plaváreň a sauna

Prenájmy priestorov

baner_erasmus+EZS  baner_konferencia_komprax Obrázok Európsky portál pre mládež baner_za_jedno_lano Mládež 2030