IUVENTA / Novinky IUVENTA / ŽIVÁ KNIŽNICA - Búranie predsudkov a stereotypov Bratislava

ŽIVÁ KNIŽNICA - Búranie predsudkov a stereotypov Bratislava

16. 10. 2018

ŽIVÁ KNIŽNICA - Búranie predsudkov a stereotypov Bratislava

Po prvej úspešnej ŽIVEJ KNIŽNICI, ktorá sa konala v Nitre, bude druhou v poradí podujatie plné emócií a inšpiratívnych príbehov ľudí v Bratislave.

IUVENTA - Slovenský inštitút mládeže privíta ŽIVÉ KNIHY, žiakov a ich učiteľov vo svojich priestoroch
na Karloveskej 64 v Bratislave, dňa 7.11.2018 v čase od 10:00 do 14:00 hod.

ŽIVÁ KNIŽNICA - Búranie predsudkov a stereotypov v IUVENTE bude príjemným prepojením neformálnej atmosféry a strhujúcich životných osudov. V malých skupinkách si mladí ľudia vypočujú rôzne príbehy, prostredníctvom ktorých sa zamyslia, pochopia a veríme, že aj prehodnotia niektoré vlastné postoje.

Zároveň budú mať žiaci a študenti možnosť oboznámiť sa s úspešnými projektami mladých v Bratislavskom kraji zrealizovaných počas Národného projektu KomPrax a získať nové informácie o aktivitách pre mladých ľudí v infostánkoch IUVENTY – Slovenského inštitútu mládeže a Národných agentúr Erasmus+ a SAAIC. 

Viac o metóde Živej knižnice sa dočítate na našom webovom sídle: Živá knižnica
Bližšie informácie vám radi poskytneme na telefónnom čísle +421 903 459 169.

V prípade záujmu o účasť na podujatí, prihláste konkrétnu triedu alebo vybraných žiakov a sprevádzajúcich učiteľov, ideálne 25 účastníkov na jednu školu, cez priložený formulár. Termín prihlásenia je do 19.10.2018: PRIHLÁŠKA.

späť na Novinky
Registrácia
Plaváreň a sauna

Prenájmy priestorov

baner_erasmus+sk_european_solidarity_corps_logo_cmyk baner_konferencia_komprax Obrázok Európsky portál pre mládež baner_za_jedno_lano Mládež 2030