IUVENTA / Olympiády / Olympiády a súťaže / Biologická olympiáda / 49. ročník BiO, 2014/2015 / Celoštátne kolá / Zoznam postupujúcich súťažiacich do CK BiO, kat. E

Zoznam postupujúcich súťažiacich do CK BiO, kat. E

Bratislavský kraj:

Petrufová Tereza, Gymnázium A. Bernoláka, Senec
Strišovská Terézia, Spojená škola, Novohradská 3, Bratislava
Sulová Lesana, Základná škola M. R. Štefánika, Bratislava

Trnavský kraj:

Benková Nina, Základná škola, Brezová 19, Piešťany
Lackovičová Lucia, Základná škola, č. 109, Dolné Zelenice
Lučan Marek, Základná škola J. Fándlyho, Sereď

Trenčianky kraj:

Kmotorka Juraj, Základná škola V. Beniaka, Chynorany
Petrov Samuel, Základná škola, Duklianska 1, Bánovce nad Bebravou
Šmotláková Lucia, Základná škola, č. 351, Klátova Nová Ves

Nitriansky kraj:

Bandurová Paulína, Základná škola J. Hollého, Topoľčany
Gogorová Pavlína, Základná škola, Fatranská 14, Nitra
Mészárosová Veronika, Základná škola, Saratovská 43, Levice

Banskobystrický kraj:

Botlová Svetlana, Základná škola, č. 136, Bzovík
Čtvrtníček Adrián, Základná škola, Spojová 14, Banská Bystrica
Chladný Lukáš, Základná škola, Moskovská 2, Banská Bystrica

Žilinský kraj:

Dendysová Zuzana, Základná škola J. Vojtaššáka, Zákamenné
Rucková Simona, Základná škola Skalité-Kudlov, č. 781, Skalité
Truchlíková Mária, Základná škola Skalité-Kudlov, č. 781, Skalité

Prešovský kraj:

Naštová Alexandra, Základná škola, Nám. J. Pavla II. 827, Vranov nad Topľou
Zámečník Matej, Základná škola, Školská 8, Spišské Bystré
Zubko Tadeáš, Základná škola, Školská 389, Sačurov

Košický kraj:

Benková Katarína, Základná škola, Československej armády 15, Moldava nad Bodvou
Lukáč Marcel, Základná škola sv. Cyrila a Metoda, Košice
Urigová Ema, Základná škola sv. Cyrila a Metoda, Košice

Partneri

 
Vyhlasovateľ predmetových olympiád a postupových súťaží v SR
- Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky ( www.minedu.sk )

Predmetové olympiády a postupové súťaže podporili:
- Univerzita Komenského v Bratislave, Prírodovedecká fakulta ( www.fns.uniba.sk )
- Zväz chemického a farmaceutického priemyslu SR ( www.zchfp.sk )  
- Slovnaft ( www.slovnaft.sk
- Dr. Oetker ( www.oetker.sk )
- Literárny fond ( www.litfond.sk )  

viac...

Registrácia
Plaváreň a sauna

Prenájmy priestorov