IUVENTA / Olympiády / Olympiády a súťaže / Geografická olympiáda / 41. ročník GO, 2012/2013 / Celoštátne kolá / Zoznam postupujúcich súťažiacich do celoštátneho kola GO, kat. A, B, CD, Z

Zoznam postupujúcich súťažiacich do celoštátneho kola GO, kat. A, B, CD, Z

Bratislavský kraj:

Kontulová Martina, Bratislava, A
Krumaj Richard, Bratislava, A
Slavíková Nikoleta, Bratislava, B
Paulovič Radovan, Bratislava, B
Lukáč Martin, Bratislava, CD
Jakuš Marek, Modra, CD
Opatovský Martin, Bratislava, Z
Samo Rusnák, Bratislava, Z

Trnavský kraj:

Bocán Andrej, Trnava, A, Z
Simeonová Deana, Trnava, A
Konečný Jakub, Piešťany, B
Kyseľ Peter, Hlohovec, B
Giebelová Klaudia, Trnava, CD
Patrnčiak Lukáš, Hlohovec, CD
Šišan Peter, Piešťany, Z

Trenčiansky kraj:

Babková Valentína, Dubnica nad Váhom, A
Čičmanec Robert, Prievidza, A
Ozimanič Patrik, Dubnica nad Váhom, B
Siposová Veronika, Trenčín, B
Matúšová Andrea, Dubnica nad Váhom, CD
Oršulová Veronika, Nováky CD
Dzúrik Martin, Trenčín, Z
Vydarený Dalibor, Myjava, Z

Nitriansky kraj:

Fazekašová Alexandra, Nitra, A
Lencséová Klaudia, Nitra, A
Košútová Zuzana, Zlaté Moravce, B
Gašparík Milan, Nitra, B
Gergely Frederik, Nitra, CD
Csicsolová Iveta, Nitra, CD
Mócik Tibor, Topoľčany, Z
Pavelka Dávid, Nitra, Z

Banskobystrický kraj:

Švecová Martina, Banská Bystrica, A, Z
Švecová Marianna, Banská Bystrica, A
Sujová Sára, Zvolen, B
Valovčanová Lucia, Zvolen, B
Kicko Peter, Banská Bystrica, CD, Z
Valovčan Jaroslav, Zvolen, CD

Žilinský kraj:

Rišanová Simona, Martin, A
Kráľ Michal, Martin, A
Michalčíková Kristína, Námestovo, B
Kevický Dominik, Martin, CD
Nižňanská Laura, Ružomberok, CD
Sadlek Lukáš, Čadca, Z
Hudák Michal, Rajec, Z

Prešovský kraj:

Deďo Peter, Bardejov, A
Mašlej Juraj, Prešov, A
Bosák Radovan, Bardejov, B
Hudák Branislav, Bardejov, B
Glittová Klaudia, Bardejov, CD
Čepigová Viktória, Bardejov, CD
Klučár Róbert, Prešov, Z
Vaško Tomáš, Bardejov, Z

Košický kraj: 

Gerich Tomáš, Michalovce, A
Koňak Marek, Spišská Nová Ves, A
Tekeli Ľubomír, Spišská Nová Ves, B, Z
Paluba Daniel, Kráľovský Chlmec, B
Vojtek Ján, Košice, CD
Hakala Branislav Viliam, Košice, CD
Kolcunová Michaela, Košice, Z

Partneri

 
Vyhlasovateľ predmetových olympiád a postupových súťaží v SR
- Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky ( www.minedu.sk )

Predmetové olympiády a postupové súťaže podporili:
- Univerzita Komenského v Bratislave, Prírodovedecká fakulta ( www.fns.uniba.sk )
- Zväz chemického a farmaceutického priemyslu SR ( www.zchfp.sk )  
- Slovnaft ( www.slovnaft.sk
- Dr. Oetker ( www.oetker.sk )
- Literárny fond ( www.litfond.sk )  

viac...

Registrácia
Plaváreň a sauna

Prenájmy priestorov