IUVENTA / Olympiády / Olympiády a súťaže / Geografická olympiáda / 43. ročník GO, 2014/2015 / Celoštátne kolá / Zoznam postupujúcich súťažiacich na CK GO, kat. A, B, CD, Z

Zoznam postupujúcich súťažiacich na CK GO, kat. A, B, CD, Z, 2014/2015

Kategória A:

Borovský Dominik, Gymnázium T. Vansovej, Stará Ľubovňa
Čičmanec Robert, Gymnázium V. B. Nedožerského, Prievidza
Demovič Daniel, Gymnázium J. Papánka, Bratislava
Golkovský Jakub, Gymnázium K. Štúra, Modra
Jaďuďová Lucia, *
Kochanová Erika, Gymnázium, Ul. 17. Novembra 1180, Topoľčany
Košťál Peter, Gymnázium J. Jesenského, Bánovce nad Bebravou
Lupánová Zuzanna, Športové gymnázium J. Herdu, Trnava
Menichová Valentína, Gymnázium J. Lettricha, Martin
Pastierovičová Adriána, Gymnázium A. Vrábla, Levice
Pažitný Andrej, Gymnázium I.Kupca, Hlohovec
Skuhrová Anna, Gymnázium J. Lettricha, Martin
Šepeľák Patrik, Gymnázium P. Horova, Michalovce
Štec Štefan, Gymnázium, Poštová 9, Košice
Urbanová Martina, *
Vašková Aneta, Gymnázium L. Stöckela, Bardejov

Kategória B:

Balintová Iveta, Gymnázium P. Horova, Michalovce
Benč Martin, Gymnázium J. Kráľa, Zlaté Moravce
Cabaj Oliver, Gymnázium, Ul. 1. Mája 905, Púchov
Dubovecká Dominika, Gymnázium, L. Stöckela, Bardejov
Koňak Marek, Gymnázium, Školská 7, Spišská Nová Ves
Lysáková Patrícia, Gymnázium, Školská 2, Dubnica nad Váhom
Michalčíková Kristína, Gymnázium A. Bernoláka, Námestovo
Motyčka Matej, Gymnázium L. Novomeského, Bratislava
Novosedliaková Lea, Gymnázium J. Lettricha, Martin
Prokopovičová Jana, Súkromné gymnázium, Ul. 29. augusta 4, Bardejov
Šinka Martin, Gymnázium J. Hollého, Trnava
Vitkovič Michal, Gymnázium A. Vrábla, Levice
Vychlopenová Romana, Gymnázium L. Novomeského, Bratislava

Kategória CD:

Andruch Michael, Gymnázium, *, Dunajská Streda
Glittová Klaudia, Gymnázium, L. Stöckela, Bardejov
Hakala Branislav Viliam, Evanjelické gymnázium J. A. Komenského, Košice
Hofierková Natália, Gymnázium J. A. Raymana, Prešov
Kameniar Martin, Gymnázium sv. Andreja, Ružomberok
Lukáč Martin, Gymnázium, Metodova 2, Bratislava
Paluba Daniel, Gymnázium, Horešská 18, Kráľovský Chlmec
Pastiriková Lucia, Gymnázium, Ul. 17. Novembra 1180, Topoľčany
Pavlíková Lucia, Gymnázium J. Lettricha, Martin
Rybnikár Luboš, Gymnázium, Jablonská 5, Myjava
Simeonová Deana, Športové gymnázium J. Herdu, Trnava
Šulko Adam, Gymnázium L. Novomeského, Bratislava
Švoňavová Katarína, Gymnázium Ľ. Štúra, Zvolen
Tordová Veronika, Gymnázium A. Vrábla, Levice
Turňa Adam, Gymnázium, Školská 2, Dubnica nad Váhom
Valovčanová Lucia, *

Kategória Z:

Bocán Andrej, Gymnázium J. Hollého, Trnava
Bortel Tomáš, Gymnázium Ľ. Štúra, Zvolen
Čajovec Matej, Gymnázium bilingválne, T. Ružičku 3, Žilina
Hanzel Patrik, Gymnázium V. B. Nedožerského, Prievidza
Hudák Ivan, Evanjelické gymnázium J. Tranovského, Liptovský Mikuláš
Karaba Samuel, Gymnázium J. Hronca, Bratislava
Koňak Marek, Gymnázium, Školská 7, Spišská Nová Ves
Marhefka Marián, Gymnázium T. Vansovej, Stará Ľubovňa
Mišt Jozef, Gymnázium A. Škultétyho, Veľký Krtíš
Molčan Martin, Gymnázium, Ul. 17. Novembra 1180, Topoľčany
Nedeľka Michal, Gymnázium Matky Alexie, Bratislava
Novák Miroslav, Gymnázium, Poštová 9, Košice
Ondrija Samuel, Gymnázium J. A. Raymana, Prešov
Stančík Filip, Gymnázium P. de Coubertina, Piešťany
Turňa Adam, Gymnázium, Školská 2, Dubnica nad Váhom
Veres Ivan, Gymnázium, M. R. Štefánika 16, Nové Zámky

Vysvetlivky:

* - príslušná krajská komisia GO vo výsledkovej listine neuviedla údaje o škole súťažiaceho

Partneri

 
Vyhlasovateľ predmetových olympiád a postupových súťaží v SR
- Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky ( www.minedu.sk )

Predmetové olympiády a postupové súťaže podporili:
- Univerzita Komenského v Bratislave, Prírodovedecká fakulta ( www.fns.uniba.sk )
- Zväz chemického a farmaceutického priemyslu SR ( www.zchfp.sk )  
- Slovnaft ( www.slovnaft.sk
- Dr. Oetker ( www.oetker.sk )
- Literárny fond ( www.litfond.sk )  

viac...

Registrácia
Plaváreň a sauna

Prenájmy priestorov