IUVENTA / Olympiády / Olympiády a súťaže / Olympiáda v ruskom jazyku / Adresáre / Adresár členov Celoštátnej odbornej komisie Olympiády v ruskom jazyku

Adresár členov Celoštátnej odbornej komisie Olympiády v ruskom jazyku

PhDr. Mária Matušková
predsedníčka COK ORJ, predsedníčka KK ORJ pre Banskobystrický kraj

Partizánska 5, 984 01 Lučenec  
tel.: +421  47 43 29 201
mob.: +421 915 086 367   
e-mail: mmatuskova@mail.ru 

 

Mgr. Vladimíra Kosorinská
tajomníčka COK ORJ

IUVENTA - Slovenský inštitút mládeže, Karloveská 64, 842 58 Bratislava  
tel.: +421  2 59 296 406
mob.: +421 917 718 806  
e-mail- vladimíra.kosorinska@iuventa.sk
 



PaedDr. Ľubomíra Matejčeková
predsedníčka KK ORJ pre Bratislavský kraj

Súkromné slovanské gymnázium, Žitavská 1, 821 07 Bratislava  
tel.: +421 910 920 807
e-mail: l.matejcekova@gmail.com


Mgr. Helena Štrbíková
predsedníčka KK ORJ pre Trnavský kraj

Stredná priemyselná škola stavebná D. S. Jurkoviča, Lomonosovova 7, 917 08 Trnava  
mob.: +421 948 509 564
e-mail: helena.strbikova@hotmail.com


Mgr. Miriam Zurabovová
predsedníčka KK ORJ pre Trenčiansky kraj

Základná škola Radovana Kaufmana, Nádražná 955, 958 01 Partizánske  
mob.: +421 38 74 92 457
e-mail: miriam.zurabovova@gmail.com


Mgr. Marta Turanová
predsedníčka KK ORJ pre Nitriansky kraj

Gymnázium, Golianova 68, 949 01 Nitra  
tel.: +421 37 652 80 79
e-mail: marta.turanova@gmail.com


Mgr. Mária Šuhajová
predsedníčka KK ORJ pre Žilinský kraj

Základná škola, Školská 2, 039 01 Turčianske Teplice  
mob.: +421 901 709 271
e-mail: suhajka@gmail.com

 
Mgr. Juliana Vozárová
predsedníčka KK ORJ pre Prešovský kraj

Základná škola, Kúpeľná 2, 080 01 Prešov
tel.: +421 907 992 408  
e-mail: juliana.vozarova@gmail.com 


PhDr. Anna Kaputová
predsedníčka KK ORJ pre Košický kraj

Základná škola T. J. Moussona, ul. T. J. Moussona 4, 071 01 Michalovce    
tel.: +421 056 644 13 47   
mob.: +421 902 075 366     
e-mail: kaputova@post.sk



Mgr. Vjačeslava Sabová
členka COK ORJ

Stredná odborná škola sv. K. Hofbauera, Kláštorná 2, 065 03 Podolínec
tel.: +421 52 439 11 30

mobil: +421 918 476 538
e-mail: ckjanetravel@gmail.com


Tatiana Viktorovna Dronskaya  
členka COK ORJ

Ruské centrum vedy a kultúry, F. Kráľa 2, 811 05 Bratislava
tel.: +421 2 526 25 981
e-mail: dronskaya.tatiana@yandex.ru


Mgr. Marína Zvereva
členka COK ORJ

Súkromné slovanské gymnázium, Žitavská 1, 821 07 Bratislava  
mob.: +421 902 334 574  
e-mail: mario38@yandex.ru


Aksana Hlivar 
členka COK ORJ 

Základná škola M. R. Štefánika, Haličská cesta 1191/8, 984 03 Lučenec  
tel.: +421 47 43 33 648 
e-mail: akssi@tut.by

 

Mgr. Marta Jančíková    
členka COK ORJ 

Základná škola s MŠ a ŠJ Kamenica na d Cirochou, Osloboditeľov 204, 067 83 Kamenica nad Cirochou    
tel.: +421 57 779 32 20 

mobil: +421 902 208 818
e-mail: jancikova11@gmail.com

 

Mgr. Dušan Kazimír, PhD.   
člen COK ORJ 

Gymnázium, Komenského 13, 082 71 Lipany    
tel.: +421 57 457 22 85 
e-mail: duskaz@pobox.sk 

 

 

Partneri

 
Vyhlasovateľ predmetových olympiád a postupových súťaží v SR
- Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky ( www.minedu.sk )

Predmetové olympiády a postupové súťaže podporili:
- Univerzita Komenského v Bratislave, Prírodovedecká fakulta ( www.fns.uniba.sk )
- Zväz chemického a farmaceutického priemyslu SR ( www.zchfp.sk )  
- Slovnaft ( www.slovnaft.sk
- Dr. Oetker ( www.oetker.sk )
- Literárny fond ( www.litfond.sk )  

viac...

Registrácia
Plaváreň a sauna

Prenájmy priestorov