NovinkyPráca s mládežou

Akreditované vzdelávanie – Outdoor aktivity a ich využitie pri práci s mládežou I.

Cez víkend sa uskutočnilo prezenčne akreditované vzdelávanie – Outdoor aktivity a ich využitie pri práci s mládežou.

Účastníci z celého Slovenska, sa stretli v hoteli Torysa v Sabinove. Aj keď sa na prvý pohľad môže zdať, že v takomto prostredí sa outdoor aktivity robiť nedajú, opak je pravdou.

Lektori Slavomír Pačuta a Veronika Nika Spiskova sú profesionáli a využili miestny potenciál a účastníkov vzali aj priamo do lona hôr, na Drienicu Lysá.

Už po prvej hodine vzdelávania to na školení vyzeralo, akoby sa účastníci poznali roky. Aktívne spolupracovali, plánovali a plnili všetky zaujímavé aktivity, ktoré pre nich lektori pripravili. Slavo s Nikou do vzdelávania zakomponovali aj zaujímavé moderné aplikácie, ktoré určite nakopnú k aktivite aj mladých ľudí, s ktorými účastníci pracujú.

Veľkým pozitívom je to, že medzi účastníkmi vznikli veľmi priateľské vzťahy a hneď po ukončení vzdelávania, si vytvorili vlastnú skupinu, v ktorej budú zdieľať svoje námety na outdoor aktivity.

Našim cieľom nie je len vzdelávať, ale aj sieťovať pracovníkov s mládežou tak, aby dokázali spolupracovať, zdieľať svoje úspechy a pracovať na spoločných projektoch.

Myslím, že to sa nám touto akciou podarilo :). Pre veľký záujem, budeme určite toto vzdelávanie opakovať, ak nám to umožnia protipandemické opatrenia.

Zhodnotenie účastníkov, že to bolo jedno z TOP školení, ktorého sa zúčastnili, hovorí určite za všetko.

Súvisiace články
NovinkyOlympiády

Experti v našej rodnej reči sa stretli na Celoštátnom kole Olympiády zo slovenského jazyka a literatúry

2 min. čítania
Osobný kontakt, či už odborný v podobe komunikácie a spätnej väzby od poroty, alebo osobne ľudský v podobe nových priateľstiev s ostatnými…
NovinkyPráca s mládežou

Mládežnícke fórum ECOSOC

1 min. čítania
V dňoch 19.4.2022 – 20.4.2022 sa uskutočnilo Mládežnícke fórum ECOSOC, ktorého sa zúčastnil aj Šimon Babjak, Mládežnícky delegát UN Youth Delegate of…
AkreditácieNovinky

Výzva na predkladanie žiadostí o akreditáciu vzdelávacieho programu

1 min. čítania
Otvorenie predkladacieho kola žiadostí o akreditáciu – Predkladacie kolo začína 15.5.2022 a žiadosti je možné podávať do 15.7.2022 do 15:00 h. Akreditácia…