Výsledková listina 2. výberového sústredenia

Nižšie nájdete výsledkovú listinu z 2. výberového sústredenia IJSO, ktoré sa uskutočnilo v termíne 19. – 21.9.2016 v Bratislave a spoznali sme na ňom mená 3 súťažiacich, ktorí postúpili na medzinárodné kolo IJSO 2016:

Medzinárodné kolo IJSO 2016

V dňoch 2. – 11. 12. 2016 sa uskutočnil 13. ročník Medzinárodnej olympiády mladých vedcov – IJSO 2016 v Indonézii (Bali).

Slovensko reprezentovala delegácia zložená z dvoch vedúcich a troch súťažiacich, ktorí si zmerali sily v medzinárodnej konkurencii v troch vedomostných oblastiach – biológia, chémia a fyzika. Ťaženie nášho tímu v Indonézii bolo mimoriadne úspešné, nakoľko všetci traja súťažiaci vybojovali zisk bronzovej medaily. Úspech slovenského tímu prišiel priamo na miesto súťaže osláviť aj veľvyslanec Slovenskej republiky v Indonézii pán Michal Slivovič. Celej delegácii ďakujeme za úspešnú reprezentáciu Slovenska na medzinárodnej úrovni a srdečne blahoželáme k vynikajúcemu výsledku.

Nasledujúci ročník Medzinárodnej olympiády mladých vedcov sa uskutoční v dňoch 3. – 12. 12. 2017 v Arnhem-Nijmegen, Holandsko.Zoznam dospelých účastníkov:

Mgr. Martin Chudjak, Univerzita Komenského, Bratislava      
Mgr. Zuzana Cocuľová, Univerzita Komenského, Bratislava

Zoznam súťažiacich:Alica Ištoková, Gymnázium Vojtecha Mihálika, Sereď  – bronzová medaila   Michal Horanský, Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Bratislava – bronzová medaila Štefan Slavkovský, Gymnázium, Kukučínova ul., Poprad –  bronzová medaila 

delegacia

Slovenská delegácia na záverečnom ceremoniáli za účasti veľvyslanca Slovenskej republiky v Indonézii
Zľava: Michal Horanský (súťažiaci), Štefan Slavkovský (súťažiaci), Michal Slivovič (veľvyslanec), Zuzana Cocuľová (vedúci), Alica Ištoková (súťažiaca), Martin Chudjak (vedúci)