NovinkyProgram Erasmus+

Pozvánka na školenie – „OŽI V KOŽI DOBROVOĽNÍKA“

Chceli by ste sa stať dobrovoľníkom? Chceli by ste pomáhať ľudom doma alebo v zahraničí? Chcete stretnúť zahraničných dobrovoľníkov, ktorí prišli na Slovensko?

školenie_grafika

Toto a omnoho viac vám ponúka zážitkové školenie „OŽI V KOŽI DOBROVOĽNÍKA“ ktoré vám predstaví aké to je byť dobrovoľníkom v rámci programu Európsky zbor solidarity. Na školení získate unikátnu možnosť stráviť jeden deň v jednej z organizácií, ktoré hosťujú dobrovoľníkov, podieľať sa spoločne na ich aktivitách a spoznať a zabaviť sa s zahraničnými dobrovoľníkmi, ktorých organizácie hosťujú.

Súčasťou školenia budú tiež teambuildingové aktivity, ktoré vám umožnia spoznať iných záujemcov o dobrovoľníctvo a prednášky o možnostiach dobrovoľníctva v zahraničí.

Náklady na školenie, ubytovanie a stravu budú hradené z peňazí programu Európsky zbor solidarity. Náklady na dopravu budú riešené individuálne.

Tešíme sa na vás!

Súvisiace články
NovinkyPlaváreň

ROZVRH HODÍN – PLAVÁREŇ PRE VEREJNOSŤ (28.11.2022 – 4.12.2022)

1 min. čítania
Aktuálny rozvrh hodín plavárne pre verejnosť nájdete TU.
NovinkyPráca s mládežou

KLIMATICKÁ KONFERENCIA COP27

3 min. čítania
Minulý týždeň sa Mládežnícky delegát SR pri OSN, Michal Salíni, zúčastnil na klimatickej konferencii COP27 v Šarm-aš-Šajchu v Egypte. Michal spolu s delegáciou prezidentky SR…
NovinkyPlaváreň

ROZVRH HODÍN – PLAVÁREŇ PRE VEREJNOSŤ (21.11.2022 – 27.11.2022)

1 min. čítania
Aktuálny rozvrh plavárne pre verejnosť nájdete TU.