IUVENTA / Eurodesk / Novinky

Novinky Eurodesk


PONUKA: VYTVOR GRAFICKÝ NÁVRH PRE PUBLIKÁCIU „MÉDIÁ A MY“

28. 10. 2011

Informačné centrum mladých hľadá hlavu plnú nápadov. Majú záujem o grafický návrh, jeden alebo viac, ktorý by mohol byť použtý v novej publikácii „Médiá a my“. Autorovi bude na základe riadnej zmluvy vyplatená odmena 100€.


ŠTÚDIUM NA STREDNEJ ŠKOLE V ZAHRANIČÍ

26. 10. 2011

Získaj základné informácie o možnostiach štúdia na stredných a vysokých školách v zahraničí (so zameraním na krajiny Európskej únie) a o štipendiách a iných možnostiach finančnej podpory, o ktorú sa stredoškoláci a/alebo absolventi stredných škôl môžu uchádzať.

 


NOVÝ PROGRAM PODPORY "POMÔŽME DOBRU RÁSŤ"

24. 10. 2011

Ste členmi dobrovoľníckych združení, organizácií, spoločenstiev a bez nároku na odmenu pracujete s ľuďmi a pre ľudí? Slovenský europoslanec Miroslav Mikolášik (EĽS/KDH) práve rozbieha projekt "Pomôžme dobru rásť". Ide o grantový program, ktorý Mikolášik štartuje v Európskom roku dobrovoľníctva.


MEDZINÁRODNÉ ŠKOLENIE PRE PRACOVNÍKOV S MLÁDEŽOU V ŠPANIELSKU

31. 8. 2011

Aktívni pracovníci v oblasti práce s mládežou majú príležitosť dozvedieť sa viac o medzinárodných výmenách mládeže v rámci programu Mládež v akcii. Informácie o výmenách a o tom, ako zvýšiť účasť mladých ľudí na tomto programe sa budú môcť dozvedieť účastníci v Španielsku, kde sa uskutoční týždenné školenie zamerané pre túto oblasť.


PRIDAJ SA K NÁM NA FACEBOOKU!

31. 8. 2011

Pridaj sa k nám a odoberaj aktuálne novinky!

https://www.facebook.com/eurodesk.slovensko


ZÁKLADNÉ VZDELÁVANIE PRE PRACOVNÍKOV S MLÁDEŽOU

25. 8. 2011

Baví Vás práca s mladými ľuďmi? Venujete sa jej profesionálne alebo to v budúcnosti plánujete? Získajte ďalšie vedomosti a zručnosti, ktoré Vám pomôžu v praxi!


ZÁKLADNÉ VZDELÁVANIE MLÁDEŽNÍCKYCH VEDÚCICH

25. 8. 2011

Škola Ti dáva vedomosti, ale Tebe stále chýba praktická skúsenosť? Príď na školenia KomPrax! Získaš schopnosti a zručnosti ktoré Ti pomôžu lepšie sa uplatniť na trhu práce.


POZASTAVENIE PODPORY PROJEKTOV AKCIÍ 2.1 A 3.1 PROGRAMU EÚ MLÁDEŽ V AKCII

8. 8. 2011

Národná agentúra programu Mládež v akcii oznamuje, že boli vyčerpané všetky finančné prostriedky pre akciu 3.1 – Spolupráca so susediacimi partnerskými krajinami Európskej únie. Ďalšie podporenie projektov v rámci tejto akcie už v roku 2011 nebude možné.


VÝZVA RADY EURÓPY: PRIHLÁSTE SA DO PORADNÉHO VÝBORU RADY MLÁDEŽE NA ROKY 2012 - 2013

2. 8. 2011

 Poradný výbor Rady mládeže, ktorý tvorí 30 mládežníckych mimovládnych organizácií, sa snaží aby aj mladí ľudia mohli byť súčasťou aktivít Rady Európy.

Táto výzva je určená pre mimovládne mládežnícke organizácie alebo siete, ktoré ešte nie sú členmi Európskeho fóra mladých. Zloženie poradného výboru má byť reakciou na situáciu mládeže a práce s mládežou v Európe. Jeho členovia zastupujú hlas Európskeho fóra mladých v rámci Rady Európy.INFODAYS

20. 7. 2011

Chceš spoznať novú krajinu? Hľadáš možnosti financovania tvojich nápadov? Chcel by si študovať alebo stážovať? Potrebuješ odpovede na otázky súvisiace s tvojimi možnosťami v Európe?

 

 


Registrácia
Plaváreň a sauna

Prenájmy priestorov

Logo eurodesk

Obrázok Európsky portál pre mládež

aiesec

  zajednolano-160x80-gif

Euroguidance

Logo eures