IUVENTA / Eurodesk / Novinky

Novinky Eurodesk


NOVÉ CERTIFIKÁTY YOUTHPASS PRE ERASMUS+ SÚ SPUSTENÉ

17. 9. 2014

Youthpass ako dôležitý nástroj neformálneho a informálneho vzdelávania v práci s mládežou zostáva i naďalej neodlúčiteľnou súčasťou projektov podporených programom Erasmus+: Mládež v Akcii. Nové certifikáty je možné už vystavovať. Zatiaľ sú dostupné pre Kľúčovú akciu 1.


ŠTRUKTÚROVANÝ DIALÓG: MLADÍ MÔŽU MENIŤ POLITIKU – ON-LINE KONZULTÁCIE

12. 9. 2014

Ak máš pocit, že nie si rešpektovaný a tvoje názory nie sú dospelými brané dostatočne vážne, nájdi si tri minúty a odpovedz na 6 otázok.

NOVÉ CERTIFIKÁTY YOUTHPASS PRE ERASMUS+ BUDE MOŽNÉ VYTVORIŤ OD POLOVICE AUGUSTA 2014

22. 7. 2014

Youthpass ako dôležitý nástroj neformálneho a informálneho vzdelávania v práci s mládežou zostáva i naďalej neodlúčiteľnou súčasťou projektov podporených programom Erasmus+: Mládež v Akcii. Nové certifikáty bude možné vytvoriť od polovice augusta 2014.


FACEBOOK CHAT: ERASMUS+ OPEN TO THE WORLD

16. 5. 2014

Máš otázky o programe Erasmus+, na ktoré si nenašiel odpoveď? Opýtaj sa na ne priamo expertov. Zapoj sa do Facebook chatu Erasmus+ v stredu 21. mája od 11:00.


LETNÉ LÍDERSKÉ PROGRAMY PRE STREDOŠKOLÁKOV S ĽUĎMI Z HARVARDU!

14. 4. 2014

Nezisková organizácia LEAF aj v tomto roku ponúka študentom stredných škôl jedinečnú možnosť získať štipendium na letný vzdelávací program Global Scholars Program (GSP) na medzinárodne uznávanej strednej škole African Leadership Academy (ALA) v Juhoafrickej republike a na LEAF Summer Leadership Camp, ktorý sa uskutoční v areáli Divoká voda pri Bratislave.LITERÁRNA SÚŤAŽ O ELEKTRONICKÚ ČÍTAČKU KNÍH A DVA DNI V BRUSELI

14. 4. 2014

Čo pre teba znamená rozšírená Európska únia?


VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK NA HODNOTENIE PROGRAMU ŠTUDIJNÝCH STRETNUTÍ ODBORU MLÁDEŽE RADY EURÓPY

4. 4. 2014

Odbor mládeže Rady Európy organizuje hodnotenie svojho programu študijných stretnutí. Európske centrá mládeže Rady Európy v Štrasburgu a v Budapešti hosťujú každý rok celkom 20 - 25 študijných stretnutí v spolupráci s medzinárodnými mládežníckymi organizáciami a ich sieťami. Študijné stretnutia prebiehajú v súlade so štandardmi neformálneho vzdelávania v rámci Odboru mládeže a sú hlavným nástrojom na zaraďovanie mládežníckych vedúcich a multiplikátorov z mládežníckych organizácií do programu Rady Európy.


INFORMAČNÉ DNI K ERASMUS+ V BRATISLAVE

6. 12. 2013

SAAIC a IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže si Vás dovoľujú pozvať na „Informačné dni“ k novému programu Európskej únie pre vzdelávanie, mládež a šport na obdobie rokov 2014 – 2020 Erasmus+

AKREDITOVANÉ ŠKOLENIE ŠKOLITEĽOV V TÉME "BEZ NENÁVISTNÉHO VYJADROVANIA" / HATE SPEECH/

12. 11. 2013

Srdečne ťa pozývame na akreditované školenie školiteľov v téme "Bez nenávistného vyjadrovania", ktoré je akreditovaným vzdelávacím programom MŠVVaŠ SR. Školenie je určené pre mladých ľudí a pracovníkov s mládežou.


CESTUJ, ZAŽI, VZDELÁVAJ SA - RIGHT2MOVE

5. 11. 2013

Eurodesk vyvinul v roku 2013 modul Right 2 Move. Ide o krátku interaktívnu prednášku, v rámci ktorej poskytnú profesionálni lektori počas 1-1,5 hodiny skupine mladých ľudí do 30 rokov komplexné informácie o možnostiach vycestovať a s tým spojené výhody, ktoré napomôžu k ich lepšej zamestnateľnosti.


Registrácia
Plaváreň a sauna

Prenájmy priestorov

Logo eurodesk

Obrázok Európsky portál pre mládež

aiesec

  zajednolano-160x80-gif

Euroguidance

Logo eures