IUVENTA / Novinky IUVENTA / Chcete získať štátnu dotáciu pre vašu mládežnícku organizáciu? Na informačnom seminári vám poradíme, ako na to!

Chcete získať štátnu dotáciu pre vašu mládežnícku organizáciu? Na informačnom seminári vám poradíme, ako na to!

20. 9. 2017

Angažujete sa v niektorej z mládežníckych organizácií na Slovensku, ktorá sa venuje systematickej práci s mládežou, má aspoň 300 členov, pôsobí aspoň v 3 krajoch Slovenska a hľadáte možnosti, ako pre ňu získať podporu pre realizovanie jej cieľov a vízií? Momentálne prebieha výzva na registráciu žiadostí v programe PODPORA mládežníckych organizácií v rokoch 2018-2020. 

iuventa-podpora

 

Najmä pre začiatočníkov môže byť orientácia v problematike podávania žiadostí o grant pomerne náročná. Preto sme sa v spolupráci s naším Odborom podpory práce s mládežou rozhodli, že v stredu 27. septembra 2017 zorganizujeme informačný seminár k aktuálnej Výzve na registráciu žiadostí v programe PODPORA mládežníckych organizácií (č. PODPORA/R/2018).  

Kde? 

V priestoroch organizácie IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže 

Kedy? 

27. september 2017

O koľkej? 

Od 13:00 – 15:00 hod. 

V prípade, že máte záujem zúčastniť sa informačného seminára, je potrebné prihlásiť sa naň prostredníctvom prihlasovacieho formulára, ktorý nájdete v tomto odkaze. 

Na seminár sa prihláste najneskôr do pondelka 25.9.2017 do 12:00 hod. Bližšie informácie k semináru, ako aj konzultácie k výzve vám veľmi rada poskytne Mgr. Andrea Jakubíková, ktorú môžete kontaktovať e-mailom na andrea.jakubikova@iuventa.sk alebo telefonicky +421 259 296 301.

Kde nájdem potrebné dokumenty? 

Na internetovej stránke IUVENTY v časti Výzvy a formuláre pre novú generáciu Programov PRE MLÁDEŽ nájdete všetky potrebné dokumenty, ktoré sa týkajú jednotlivých programov.

K aktuálnej Výzve na registráciu žiadostí v programe PODPORA mládežníckych organizácií nájdete dôležité dokumenty v nasledujúcich odkazoch: 

Výzva o predkladanie žiadostí o registráciu na roky 2018-2020,

Sprievodca pre žiadateľov, z ktorého zistíte, či ste oprávneným žiadateľom v programe PODPORA a aké kritériá musí vaša mládežnícka organizácia spĺňať, aby bola úspešná. 

Veríme, že vás naša ponuka semináru zaujala a 27. septembra sa budeme môcť spoločne stretnúť i osobne. Tešíme sa na vás! 


späť na Novinky
Registrácia
Plaváreň a sauna

Prenájmy priestorov

baner_erasmus+ baner_konferencia_komprax Obrázok Európsky portál pre mládež baner_za_jedno_lano Mládež 2030