IUVENTA / Novinky IUVENTA / IUVENTA bude súčasťou 23. ročníka Európskeho veľtrhu pomaturitného a celoživotného vzdelávania GAUDEAMUS – Akadémia Bratislava 2019

IUVENTA bude súčasťou 23. ročníka Európskeho veľtrhu pomaturitného a celoživotného vzdelávania GAUDEAMUS – Akadémia Bratislava 2019

9. 9. 2019

IUVENTA bude súčasťou 23. ročníka Európskeho veľtrhu pomaturitného a celoživotného vzdelávania GAUDEAMUS – Akadémia Bratislava 2019

V dňoch 24. – 26. septembra 2019 sa v areáli Incheba Expo Bratislava (hala D) uskutoční 23. ročník Európskeho veľtrhu pomaturitného a celoživotného vzdelávania GAUDEAMUS – Akadémia Bratislava 2019, ktorý nadviaže na úspešnú tradíciu organizovania študentských veľtrhov Akadémia&Vapac Bratislava.

IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže nebude na veľtrhu chýbať ani tento rok. Návštevníkov privíta vo svojom stánku č. 25, ktorý bude kontaktným miestom pre programy Európskej únie Erasmus+ pre oblasť mládeže a športu, Európsky zbor solidarity a Eurodesk - Európsku informačnú sieť.

Veľtrh Gaudeamus – Akadémia Bratislava 2019 sa uskutoční pod záštitou:

• Ministerky školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky JUDr. Mgr. Martiny Lubyovej, PhD.
• Veľvyslanca Českej republiky na Slovensku Genpor. Mgr. Bc. Tomáša Tuhého, PhD. MBA
• Rektora Univerzity Komenského v Bratislave prof. JUDr. Marka Števčeka, PhD.
• Vedúceho Zastúpenia Európskej komisie na Slovensku doc. RNDr. Ladislava Mika, PhD.

Veľtrh bude pre verejnosť otvorený v dňoch 24.9. a 25.9. od 8:00 do 16:00 hod. a dňa 26.9. od 8:00 do 14:00 hod.

Návštevníkom ponúkne 350 zastúpených univerzít, vysokých škôl, fakúlt a iných vzdelávacích inštitúcií. Študenti si budú môcť vybrať z viac ako 7 000 študijných programov. Na veľtrhu budú zastúpené aj univerzity a vysoké školy zo zahraničia, predovšetkým z Českej republiky, Veľkej Británie, Dánska, Holandska, Rakúska, Talianska a Nemecka.

Cieľom veľtrhu je poskytnúť študentom stredných škôl z Bratislavského regiónu komplexné informácie, poradenstvo a maximálnu podporu pri ich kľúčovom životnom rozhodnutí, ktorým voľba štúdia po maturite bez pochyby je. Veľtrh Gaudeamus - Akadémia je výnimočný predovšetkým širokou ponukou sprievodných programov, informačných zdrojov a poradenstva, ktoré môžu študenti pri voľbe vysokej školy využiť.

Registráciu na www.gaudeamus-sk.sk odporúčame všetkým študentom – každý zaregistrovaný študent má nárok na zľavu na vstupné!

Registrovaní študenti dostanú Sprievodcu budúceho vysokoškoláka so slovníčkom vysokoškolských pojmov.

Vezmi budúcnosť do svojich rúk a príď na GAUDEAMUS – Akadémia do Bratislavy!


späť na Novinky
Registrácia

banner-psm 
Plaváreň a sauna

Prenájmy priestorov

baner_erasmus+EZS  baner_konferencia_komprax Obrázok Európsky portál pre mládež baner_za_jedno_lano Mládež 2030