IUVENTA / Novinky IUVENTA / KomPrax ožíva v Banskobystrickom kraji!

KomPrax ožíva v Banskobystrickom kraji!

27. 2. 2019

V rokoch 2011 – 2016  IUVENTA -  Slovenský inštitút mládeže - realizovala Národný projekt KomPrax – kompetencie pre prax. Cieľom vzdelávania, pozostávajúceho z 2-3 víkendových školení, bolo posilnenie kľúčových kompetencií aktívnych mladých ľudí (15-17 rokov) a pracovníkov s mládežou.

Prvý jarný víkend prinesie do Banskobystrického samosprávneho kraja (BBSK) nový život aj tým, že oživuje ideu KomPraxu a v roku 2019 finančne podporí 100 malých projektov.

Banskobystrický samosprávny kraj tak v spolupráci s IUVENTOU dáva mladým ľuďom od 15 rokov a pracovníkom s mládežou plnohodnotnú možnosť absolvovať bezplatné akreditované vzdelávanie s názvom Projekt je zmena! a zrealizovať svoje nápady prostredníctvom malých projektov.

Témy malých projektov nadväzujú na Európsky rok kultúrneho dedičstva 2018 a na Rozvojové priority BBSK v oblasti rozvoja cestovného ruchu a podpory neformálneho vzdelávania. 

Pre detailné informácie, ako aj prihlasovanie do programu Projekt je zmena! pre záujemcov s trvalým bydliskom v Banskobystrickom samosprávnom kraji kontaktujte našu regionálnu koordinátorku Darinu Diošiovú prostredníctvom e-mailu: darina.diosiova@iuventa.sk.

Prvý cyklus vzdelávania začína 22.3.2019 vo Zvolene. Prihlasovanie do 17.3.2019.

Link na www.iuventa.sk/sk/Aktualne-skolenia/projekt-je-zmena-i--1.alej?eventid=1036

Link na www.iuventa.sk/sk/KomPrax/Home.alej

Link na www.iuventa.sk/sk/KomPrax/Priklady-uspesnych-projektov/Banskobystricky-kraj.alej

späť na Novinky
Registrácia

banner-psm 
Plaváreň a sauna

Prenájmy priestorov

baner_erasmus+sk_european_solidarity_corps_logo_cmyk baner_konferencia_komprax Obrázok Európsky portál pre mládež baner_za_jedno_lano Mládež 2030