IUVENTA / Novinky IUVENTA / Súťaž SME NA ŤAHU

Súťaž SME NA ŤAHU

30. 8. 2018

Súťaž SME NA ŤAHU

Máš rád svoje mesto či obec? Je v tvojej obci niečo super, s čím by si sa rád pochválil? Máte u Vás parádne ihrisko či miesto na trávenie voľného času? Alebo v tvojom meste veci nefungujú tak, ako by mali? Autobus k Vám chodí raz za „uhorský rok“ a rozbité cesty sú samozrejmosťou. Rád by si na to upozornil?  

Ak máš 17 – 30 rokov tak poď do toho!

Nahraj max. 20 sekundové video. Vo videu nám ukáž jednu vec, čo v tvojej obci /meste funguje. Alebo tú, ktorá nefunguje a chcel by si ju zmeniť svojim hlasom v komunálnych voľbách.

Video nahraj po šírke, v slovenskom jazyku a „postni“ ho pod hastagom #EplusYOUth, najneskôr do 30. 9. 2018. Aby sme video videli aj my, musíš ho pri postnutí označiť ako verejne zdieľatelné.

Nezabudni na tvorivosť a originalitu, lebo aj podľa toho bude Národná agentúra Erasmus+ vyberať 3 najlepšie videá. Hodnotné ceny ťa neminú. Na tri najlepšie videá čakajú atraktívne ceny ako namakaný eko-ruksak plný skvelých vecičiek. Ceny ako USB, externá nabíjačka, tričká a mnoho ďalších získa aj prvých 20 postnutých videí.

Vidíme sa 10. 11. 2018 na komunálnych voľbách, veď SME NA ŤAHU.

Súťaž vyhlasuje v rámci projektu Europe Goes Local, Iuventa – Slovenský inštitút mládeže v spolupráci so Združením miest a obcí Slovenska.   

Príspevky budú použité na spracovanie videa, slúžiaceho na podporu účasti mladých ľudí na komunálnych voľbách 2018.

 

 

V súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a s Nariadením EPaR EÚ 2016/679 (GDPR) udeľuje súťažiaci zapojením sa do súťaže prevádzkovateľovi IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže (IČO: 00157660, Karloveská 64, 842 58 Bratislava 4) súhlas so spracovaním videa pre kampaň SME NA ŤAHU, podporujúcu účasť mladých ľudí na komunálnych voľbách 2018.

 

späť na Novinky
Registrácia
Plaváreň a sauna

Prenájmy priestorov

baner_erasmus+sk_european_solidarity_corps_logo_cmyk baner_konferencia_komprax Obrázok Európsky portál pre mládež baner_za_jedno_lano Mládež 2030