IUVENTA / Novinky IUVENTA / Výhovorky bokom!

Výhovorky bokom!

20. 6. 2020

Výhovorky bokom!

Súťaž Výhovorky bokom je výborným prostriedkom ako motivovať mladých ľudí žiť zdravšie. Dbať nielen o svoju fyzickú kondíciu, ale i vnútornú rovnováhu a svet v ktorom žijeme. To všetko je skryté v dvanástich výzvach, ktoré si pre deti a mladých ľudí pripravili známe i menej známe osobnosti s inšpiratívnymi životnými príbehmi.

Je na účastníkovi či splní všetky výzvy, alebo len jednu. Môže si vybrať ktorúkoľvek z nich. Odfotí sa, či natočí video pri jej plnení, a s hashtagom príslušnej výzvy ho zverejní na svojom Instagrame. V každej výzve máme pripravené tri hodnotné ceny o ktorých vám veľa neprezradíme, lebo naším želaním je, aby hlavnou motiváciou v súťaži boli práve zážitky, ktoré sa živote nedajú kúpiť za peniaze.

Dosiaľ sa do súťaže prihlásilo 163 ľudí vo veku od 3 do 30 rokov, avšak výzvy nadchýnajú aj rodičov detí či starších ľudí. Najčastejšie plnenou výzvou je výzva č. 9 od Samka Andrejčíka - zašportovať si v prírode. Medzi obľúbené patria aj výzvy č. 4 Martina Feherváryho - cvičenie tabaty a č. 2 Nasti Kuzminovej - zber a separovanie odpadu. Svojimi skvelými výkonmi sa môžu pochváliť už aj prví nevyhovárači, ktorí zvládli všetkých 12 výziev, pričom sú to najmladší súťažiaci vo veku 3 a 5 rokov!

Pre zapojenie sa do súťaže je potrebná registrácia na web stránke súťaže www.vyhovorkybokom.sk a spraviť tak máte možnosť do 30. júna 2020, dokedy súťaž potrvá.

Vyhlasovateľom súťaže je IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže v spolupráci s občianskym združením Outdoor Institute. Web stránku spracovali bez nároku na finančnú odmenu Digitálny Nomád s.r.o. a Grafitek.sk s.r.o., čo podčiarkuje pozitívnu myšlienku projektu, ktorá dokázala nadchnúť ľudí už v jej začiatkoch. Pridajte sa k nim! Odložte výhovorky a vstúpte, dvere sú otvorené. 

späť na Novinky
Registrácia

banner-psm 
Plaváreň a sauna

Prenájmy priestorov

baner_erasmus+EZS  baner_konferencia_komprax Obrázok Európsky portál pre mládež baner_za_jedno_lano Mládež 2030