IUVENTA / Novinky IUVENTA / Výzva na predkladanie žiadostí o štipendiá na účasť na konferencii Fundraising v čase korony

Výzva na predkladanie žiadostí o štipendiá na účasť na konferencii Fundraising v čase korony

26. 10. 2020

Výzva na predkladanie žiadostí o štipendiá na účasť na konferencii Fundraising v čase korony

IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže vyhlasuje výzvu na predkladanie žiadostí o štipendiá na účasť na konferencii Fundraising v čase korony. Cieľom je podporiť organizácie pracujúce s deťmi a mládežou v týchto neľahkých časoch spôsobených pandémiou COVID-19 v oblasti fundraisingu tým, že im uhradíme náklady spojené s účasťou na konferencii.

V rámci výzvy podporíme 30 vybraných organizácií, ktoré budeme vyberať podľa závažnosti situácie, v ktorej sa aktuálne nachádzajú. V prípade nerozhodnosti budeme prihliadať na poradie prijatia žiadostí.

O štipendium je možné požiadať vyplnením formulára, ktorý nájdete na tomto linku: https://bit.ly/2Tkvfb6 do 31.10. 2020 do polnoci. Štipendium môže získať iba jeden zástupca organizácie.

Konferencia Fundraising v časoch korony sa uskutoční 12. novembra 2020 online. Organizátorom konferencie je Slovenské centrum fundraisingu.

Stretnutie prináša inšpiratívne nápady na získavanie zdrojov od skúsených expertov zo slovenského a českého prostredia. Na konferencii sa dozviete:
Čo nás naučila koronakríza a ako na ňu reagovať?
Čo sa zmenilo a stále mení?
A aký to má dopad na získavanie zdrojov?
Kam sa posunie fundraising v časoch nastávajúcej ekonomickej krízy?

Viac informácií o programe konferencie nájdete tu: https://www.skczfundraising.org/ 

Spolu to zvládneme! Deti a mladí ľudia nás potrebujú v čase korony i po nej.


späť na Novinky
Registrácia

banner-psm 
Plaváreň a sauna

Prenájmy priestorov

baner_erasmus+EZS  baner_konferencia_komprax Obrázok Európsky portál pre mládež baner_za_jedno_lano Mládež 2030