IUVENTA / Novinky IUVENTA / VZDELÁVACIE PRÍLEŽITOSTI V RÁMCI KAMPANE BEZ NENÁVISTI

VZDELÁVACIE PRÍLEŽITOSTI V RÁMCI KAMPANE BEZ NENÁVISTI

23. 1. 2017

Kampaň Rady Európy "Bez nenávisti na internete" spúšťa aktivity v roku 2017 dvomi školeniami, ktoré sú zamerané na tvorbu alternatívnych prístupov k nenávistným prejavom, produkovanie atraktívneho online obsahu a vedenie vzdelávacích aktivít s využitím druhého, doplneného vydania manuálu Bookmarks.

Prihlasovanie na školenie "Developing Counter and Alternative Narratives to Hate Speech" v termíne 20. - 25.3.2017 v Štrasburgu prebieha do 24. januára v zmysle pokynov v prílohe. Náklady sú plne hradené Radou Európy, účastnícky poplatok je 60 EUR.

Trojfázové školenie "United Youth Against Violent Extremism in Europe" v termínoch 24.-28.4.2017 a 11.-15.9.2017 v Európskom mládežníckom centre v Budapešti umožní účastníkom adresovať aktuálne politické a sociálne výzvy, podporí spoluprácu medzi mládežníckymi sieťami a zvýši kompetencie účastníkov pri dizajnovaní vzdelávacích aktivít. Toto školenie je určené pre školiteľov a aktivistov so skúsenosťou v kampani No Hate. Náklady sú hradené Radou Európy, účastnícky poplatok je 50 EUR. Prihlasovanie je otvorené do 15. februára 2017. Viac informácií nájdete TU.

Aktuality z národných aktivít kampane nájdete na portáli www.beznenavisti.sk a cez facebookový profil kampane
www.facebook.com/KampanBezNenavisti

 

späť na Novinky
Registrácia
Plaváreň a sauna

Prenájmy priestorov

baner_erasmus+ baner_konferencia_komprax Obrázok Európsky portál pre mládež baner_za_jedno_lano Mládež 2030