IUVENTA / Publikácie

Publikácie

Na podporu svojich aktivít a pri napĺňaní cieľov IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže vydáva množstvo publikácií, ktoré sa týkajú rôznych oblastí práce s mládežou. Nájdite si podľa témy publikáciu, ktorá vás zaujíma. Ak chcete vlastniť papierovú verziu publikácie, radi vám ju zašleme – pokiaľ je v tlačenej forme k dispozícii.

Filter

zobraziť publikácie vyčistiť filter

2011

Výskum mládeže po roku 1989

Publikácia má za cieľ propagovať výskum mládeže ako špecifickú oblasť mládežníckej politiky, ktorá je k jej tvorbe nevyhnutná. Predstavuje základné dokumenty Európskej únie aj Slovenskej republiky, ktoré vytvárajú politický kontext pre rozvoj tejto oblasti. 

2004

Začíname s hosťovaním dobrovoľníka

Program: Mládež
Ak zvažujete väčšie zapojenie dobrovoľníkov do svojich aktivít organizácie, v publikácii Začíname s hosťovaním dobrovoľníka nájdete užitočné rady aj pre vás. 

Do Európy hrou III

Program: Mládež
Čo je dobré, toho nie je nikdy dosť. To platí aj o trilógií s názvom Do Európy hrou. Od vydania prvých dvoch častí sa situácia v oblasti grantových programov rozrástla o nové druhy aktivít – neformálne vzdelávanie, dobrovoľníctvo a naďalej obľúbené ostávajú medzinárodné výmeny mladých.

2002

Do Európy hrou II

Program: Mládež
V novej a vylepšenej verzii publikácie Do Európy hrou II nájdete nové spôsoby organizovania aktivít, ktoré môžu napomôcť nadobudnúť nové zručnosti, skúsenosti a prežiť nezabudnuteľné zážitky.

Pripravme kontaktný seminár!!

Program: Mládež
Obsah sa pripravuje… 

2001

Do Európy hrou

Program: Mládež
Publikácia prináša nové pohľady a možnosti riešenia aktivít v rámci medzinárodných výmen mládeže bez toho, aby sa všetky podobali na ponuky cestovných kancelárií.
Registrácia

banner-psm 
Plaváreň a sauna

Prenájmy priestorov

baner_erasmus+EZS  baner_konferencia_komprax Obrázok Európsky portál pre mládež baner_za_jedno_lano Mládež 2030