IUVENTA / Publikácie

Publikácie

Na podporu svojich aktivít a pri napĺňaní cieľov IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže vydáva množstvo publikácií, ktoré sa týkajú rôznych oblastí práce s mládežou. Nájdite si podľa témy publikáciu, ktorá vás zaujíma. Ak chcete vlastniť papierovú verziu publikácie, radi vám ju zašleme – pokiaľ je v tlačenej forme k dispozícii.

Filter

zobraziť publikácie vyčistiť filter

2015

Inšpiruj sa projektmi iných mladých ľudí

Program: Erasmus+
Publikácia je mozaikou príkladov konkrétnych projektov, ktoré boli realizované cez program Erasmus+a mali by inšpirovať mladých ľudí k tomu, aby tiež využili možnosti, ktoré im Erasmus+ na Slovensku a v zahraničí ponúka.

Za hranicami všedných dní

Program: Erasmus+
V publikácii nájdete 8 hlavných dôvodov, prečo sa zúčastniť na mládežníckej výmene s výpoveďami konkrétnych účastníkov, ktorí mládežnícku výmenu absolvovali. Súčasťou sú aj odporúčania a návod, ako sa na mládežnícku výmenu prihlásiť.

2014

Mládež v akcii – Investícia do budúcnosti

Program Mládež v akcii bol programom Európskej únie, do ktorého sa mohli mladí ľudia na Slovensku zapojiť v rokoch 2007 – 2013.

2013

Kto hľadá, nájde!

Eurodesk ti prináša  sprievodcu pre lepšie zorientovanie sa v informáciách, ktoré poskytujú  európske informačné siete, agentúry a organizácie pôsobiace na Slovensku . 

Európsky portál pre mládež

Brožúra Európsky portál pre mládež poskytuje informácie a príležitosti pre mladých ľudí v celej Európe. 

2010

Do Európy hrou IV

Po úspešnej trilógii metodických príručiek Do Európy hrou prichádza štvrté pokračovanie s novými námetmi na aktivity, ktoré reagujú na súčasnú informačnú dobu.

2004

Do Európy hrou III

Program: Mládež
Čo je dobré, toho nie je nikdy dosť. To platí aj o trilógií s názvom Do Európy hrou. Od vydania prvých dvoch častí sa situácia v oblasti grantových programov rozrástla o nové druhy aktivít – neformálne vzdelávanie, dobrovoľníctvo a naďalej obľúbené ostávajú medzinárodné výmeny mladých.

2002

Do Európy hrou II

Program: Mládež
V novej a vylepšenej verzii publikácie Do Európy hrou II nájdete nové spôsoby organizovania aktivít, ktoré môžu napomôcť nadobudnúť nové zručnosti, skúsenosti a prežiť nezabudnuteľné zážitky.

Pripravme kontaktný seminár!!

Program: Mládež
Obsah sa pripravuje… 
Registrácia
Plaváreň a sauna

Prenájmy priestorov

baner_erasmus+sk_european_solidarity_corps_logo_cmyk baner_konferencia_komprax Obrázok Európsky portál pre mládež baner_za_jedno_lano Mládež 2030