IUVENTA / Publikácie / Ľudské práva / Kompas – Manuál výchovy a vzdelávania mládeže k ľudským právam

Kompas – Manuál výchovy a vzdelávania mládeže k ľudským právam

Je to príručka, ktorá ponúka nielen konkrétne aktivity pre výchovu v oblasti ľudských práv, ale je zároveň súhrnom teórie a podporných materiálov v tejto oblasti. V príručke je dostatok materiálu, aby ste mohli začať pracovať s výchovou mladých ľudí k ľudským právam.Okrem 49 aktivít na rôznych stupňoch náročnosti a pokrývajúcich rôzne témy (ukážky aktivít  Práva detí a Vzdelanie pre všetkých?), Kompas obsahuje námety a tipy pre tých, ktorí sa chcú aktívnejšie podieľať na presadzovaní ľudských práv a poskytuje základné informácie o ľudských právach, medzinárodných normách a dokumentoch. 

Publikácia je od 1. 10. 2012 distribuovaná v printovej podobe, pričom je možné zakúpiť si ju osobne alebo dobierkou. V prípade zaslania poštou je potrebné kompletne vyplniť objednávku s uvedením počtom kusov a dodacou adresou a poslať ju na e-mail iuventa@iuventa.sk. Cena jedného kusu v tlačenej forme je 5,00 € (slovom päť eur). K cene je v prípade zaslania dobierkou účtované poštovné podľa sadzobníka Slovenskej pošty.

Pozn.: Pri prvom vydaní Kompasu v prehľade aktivít prišlo na s. 68 k tlačovým chybám, preto pre správnu verziu tabuľky klikajte tu

Registrácia

banner-psm 
Plaváreň a sauna

Prenájmy priestorov

baner_erasmus+EZS  baner_konferencia_komprax Obrázok Európsky portál pre mládež baner_za_jedno_lano Mládež 2030