IUVENTA / Publikácie

Publikácie

Na podporu svojich aktivít a pri napĺňaní cieľov IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže vydáva množstvo publikácií, ktoré sa týkajú rôznych oblastí práce s mládežou. Nájdite si podľa témy publikáciu, ktorá vás zaujíma. Ak chcete vlastniť papierovú verziu publikácie, radi vám ju zašleme – pokiaľ je v tlačenej forme k dispozícii.

Filter

zobraziť publikácie vyčistiť filter

2013

Kto hľadá, nájde!

Eurodesk ti prináša  sprievodcu pre lepšie zorientovanie sa v informáciách, ktoré poskytujú  európske informačné siete, agentúry a organizácie pôsobiace na Slovensku . 

Európsky portál pre mládež

Brožúra Európsky portál pre mládež poskytuje informácie a príležitosti pre mladých ľudí v celej Európe. 

Mládež v akcii: Šanca na zmenu aj pre mládež v rómskych komunitách

Táto publikácia je primárne určená pracovníkom Národných agentúr programu Mládež v akcii, ako aj všetkým tým, ktorí by radi zapojili do svojich programov a aktivít znevýhodnenú rómsku mládež.

2012

Európska dobrovoľnícka služba na Slovensku

Európska dobrovoľnícka služba (EDS) poskytuje mladým ľuďom vynikajúcu príležitosť, ako stráviť v zahraničí až jeden rok, urobiť niečo pre seba, pomôcť druhým, spoznať inú krajinu, kultúru a pri tom sa niečo naučiť. 

Sila mladých

Cieľom tejto publikácie je pomôcť samosprávam pri naštartovaní procesu komunikácie s mladými ľuďmi a viesť ich pri príprave strategického plánu tvorby politiky mládeže na miestnej úrovni.

2011

Rok so žiackou školskou radou

Publikácia je určená tým, ktorí sa žiackym školským radám (ŽŠR) venujú profesionálne alebo vo svojom voľnom čase. 

Projekt je zmena

Určite si už zažil(a) chvíľu, kedy si chcel(a) niečo zmeniť. Možno niečo vo svojom živote alebo niečo, vo svojom okolí, čo sa ti nepáčilo alebo by mohlo fungovať lepšie.
Registrácia

banner-psm 
Plaváreň a sauna

Prenájmy priestorov

baner_erasmus+EZS  baner_konferencia_komprax Obrázok Európsky portál pre mládež baner_za_jedno_lano Mládež 2030