NovinkyProgram Erasmus+

Školenie „Kľúč od inklúzie“

Národná agentúra programu Erasmus+ pre oblasť mládeže a športu (IUVENTA) realizovala v dňoch 2.6.2022 – 5.6.2022 úspešné školenie na tému kľúč od inklúzie.

Školenie bolo určené pre organizácie pracujúce so zdravotne znevýhodnenou mládežou, ktoré nemajú dostatočné skúsenosti s programami Erasmus+ a Európsky zbor solidarity a chceli by sa zapojiť.

Cieľom školenia bolo zvýšiť povedomie pracovníkov s mládežou o možnosti realizácie inkluzívnych projektov. Okrem iného mali účastníci školenia možnosť spoznať, ako pracujú iné organizácie s mladými ľuďmi so znevýhodnením.

Zároveň dostali možnosť zoznámiť sa s rôznymi inkluzívnymi nástrojmi, metódami a prístupmi, ktoré môžu pomôcť prekonávať prekážky spojené so začleňovaním mladých ľudí so znevýhodnením nie len do projektových aktivít, ale aj do bežného života.

Školenia sa mohli zúčastniť pracovníci s mládežou, ale aj samotní mladí ľudia so znevýhodnením, s ktorými pracovníci s mládežou pracujú.

Ak vás zaujala téma a forma školenia a radi by ste sa na niečo podobné prihlásili, tak v septembri, konkrétne od 22.9.2022 do 25.9.2022, sa uskutoční druhá fáza školenia, na ktorú vás srdečne pozývame. V druhej fáze školenia by sme radi účastníkov previedli celým procesom od podávania žiadosti až po ukončenie projektu. 

Školenia sa môžu opäť zúčastniť pracovníci s mládežou, ale aj samotní mladí ľudia, s ktorými ako organizácia pracujete. Prihlásiť sa môžete už teraz na tomto linku.

Prihlasovanie je otvorené do 4.9.2022.

Tešíme sa na Vás.

Školenie „Kľúč od inklúzie“
Školenie „Kľúč od inklúzie“
Školenie „Kľúč od inklúzie“
Školenie „Kľúč od inklúzie“
Súvisiace články
NovinkyPlaváreň

ROZVRH HODÍN – PLAVÁREŇ PRE VEREJNOSŤ (28.11.2022 – 4.12.2022)

1 min. čítania
Aktuálny rozvrh hodín plavárne pre verejnosť nájdete TU.
NovinkyPráca s mládežou

KLIMATICKÁ KONFERENCIA COP27

3 min. čítania
Minulý týždeň sa Mládežnícky delegát SR pri OSN, Michal Salíni, zúčastnil na klimatickej konferencii COP27 v Šarm-aš-Šajchu v Egypte. Michal spolu s delegáciou prezidentky SR…
NovinkyPlaváreň

ROZVRH HODÍN – PLAVÁREŇ PRE VEREJNOSŤ (21.11.2022 – 27.11.2022)

1 min. čítania
Aktuálny rozvrh plavárne pre verejnosť nájdete TU.